Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ezt tényleg én gondolom...

Most ezt tényleg én gondolom rosszul, és ez teljesen fair megoldás volt így?

Figyelt kérdés
Volt egy fiúbarátom, akivel nagyon jóban voltunk, sokat beszélgettünk, napi kapcsolatban voltunk. Aztán egyszercsak eltűnt, nem válaszolt az üzeneteimre. Vártam majdnem egy hetet, aztán ráírtam, és nagy nehezen kinyögte, hogy azt hitte tetszik nekem és nem akart megbántani vagy hülyíteni. Elmondtam neki hogy gerinctelennek tartom ezt a se szó se beszéd felszívódást és lehetett volna benne annyi hogy nem tűnik el. Aztán két baránőmmel megbeszéltem ezt a helyzetet, és mindketten a srácnak adtak igazat, azt mondták ők is ezt szokták csinálni, hogy nem válaszolnak, mert úgy a másik ember ha érez valamit akkor hamarabb tovabb tud lépni. És hogy ez így fair.Számomra ez teljesen nonszensz, szerintem mindenki megérdemli hogy tisztessegesek legyenek vele. Én még ha egy random ember ír rám facebookon, akkor is megírom neki hogy bocsi, de nem szeretnék semmit. De teljesen meglepett hogy ők is így gondolták jónak. Egyébként nem akartam semmit a sráctól, külsőre kicsit tetszett, de tudtam hogy kapcsolatban nem illenénk össze, szerettem volna ha barátok maradunk, de így nyilván nem. De tényleg ez a "normális" videlkedés?

2021. jún. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a korosztályodban ez a normális, a ghostingolás. Elég szomorú.
2021. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk. Mostmár azert azt gondolnám ilyenkorra felnő az ember
2021. jún. 15. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan 1000-ből 999 ezt csinálja, ez a normális, és felnőttek között is ez megy. Én is úgy vagyok ezzel, mint te, viszont nem tehetünk semmit, mi vagyunk a kisebbség itt.
2021. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, de mindenki csinálja. Legalja gyerekes viselkedés, mikor elszaladsz, mert félsz egy kis konfrontálódástól. Nagyon utálom ezt.
2021. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Spirituális fejlődésben nagyon máshol tartotok. Te sokkal előrébb vagy ebben a témában.

Te csinálod jól, és barátnőid meg a srácok a primitívek, figyelmetlenek, bunkók, tisztelethiányosak.

2021. jún. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!