Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rühellitek az olyan embereket...

Rühellitek az olyan embereket akik nem tudják előre elkötelezni magukat és folyton lemondják a programjaikat?

Figyelt kérdés

Én sosem mondtam le semmit, ha valakinek beígértem, hogy ott leszek akkor ott is voltam mindig. Nem szerettem a számból segget csinálni már csak büszkeségből sem. Ez ez amolyan becsületbeli dolog.


De megannyi emberrel hozott össze a sors akik képtelenek elkötelezni magukat, 1 hétre előre nem tudnak tervezni mert valami kész káosz látszólag az életük.


Az ilyen emberek elképesztő szertelenek, komolytalanok, megbizhatatlanok.


Miért van ilyen emberekből egyre több?


2021. júl. 18. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, rossz tulajdonság... üdv egy fodrász.
2021. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


:) Számodra hatványozottan kellemetlen a dolog, el tudom képzelni.

2021. júl. 18. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Néha én is ilyen vagyok de ez nem szándékos az embereknél. Ok-okozatot felcserelted.

Tudod nem azért káosz az életük mert nem tudnak előre tervezni, hanem épp fordítva. Mivel káosz az életük ezért nem tudnak tervezni.

2021. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


És a káosz az csak magától kialakul, csöppet sem felelős miatta az ember?

2021. júl. 18. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemondja de szól, hogy tudjál róla az még nem annyira gáz. De ha nem is szól, hogy nem ér rá, az olyat fejbe rugnám🙂
2021. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 dehogynem. Vagy akár külső problémák miatt is lehet. És olyankor a legkisebb problémája az, hogy le kell mondani egy n életbevágó programot
2021. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Akinek nincs rád ideje, azt ejtsd.
2021. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy 2-3x lemondja, mert közbejön valami vagy rendszeresen minden alkalommal.

Utóbbi esetben én megszakítok az illetővel minden kapcsolatot, mert vár rá a nyavalya, úgysem lehet vele programot tervezni.

2021. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!