Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A lány barátaim csak jó...

A lány barátaim csak jó indulatból dicsérgetnek azzal,hogy milyen aranyos és helyes fiú vagyok,hogyhogy nincsen még barátnőm kérdik ők ?! (Kép lent)

Figyelt kérdés

(Lapoz le,ha nem érdekel a rizsa 😅 )



Kicsit visszahúzódó,félénk fiúnak valánam magamat.

Sokszor ha olyan emberek vesznek körül,akikkel nem ápolók olyan nagy baráti kapcsolatot,mindig elkezdek szorongani és tutyi mutyi leszek ezen változtatni szeretnék!

Tavaly sokkal rosszabb volt a helyzet, most már kicsit jobban eltudok lazulni.


De legalább már tudom mi szorongásom oka :) .


Szeretném kérni,véleményetek szerintetek helyes vagyok?

jobb lenne ha PRIVÁTBA,kapnék választ.


Ezt a kérdés nem önbizalom növelés céljából rakom

ki,hanem kíváncsiságból!

Nem tartom magamat rondának,elfogadtam magamat minden hibámmal,azt viszont fúrnak tartóm,hogy néhány lány helyesnek gondol.



[link]

[link]

[link]



Remélem érthetően írtam,próbáltam oda figyelni a helyes írásomra meg,hogy választékosan fogalalmazzak de tanulas nehézségem van,ami kihat az írásbeli kommunikációra.


2021. júl. 18. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent mondom, hogy boven vallalhato vagy jo ertelemben. Nem hiszem, hogy a kulso a problema forrasa.
2021. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért mondják, mert szeretnék, ha közelednél hozzájuk, csak te nem veszed a lapot. :)
2021. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hát ilyen téren jó hülye

vagyok😂

Bár szerintrm szépek de azt hittem csak barátságból mondanak ilyet

2021. júl. 18. 21:25
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon tulertekeled a fiu-lany baratsagokat, foleg a mai vilagban, ahol egy barat akkor is barat, ha beteszi.
2021. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

Hát ne is haragudj, de az a rózsaszín póló... 😂 Ne csodálkozz, ha csak ennyit mondanak, hogy aranyos vagy. A szemöldököd nagyon nagyon vastag.

És egy kis arcszörzet nem ártana, nagyon feldobná az arcod.

Lehet lepontozni, amiért őszinte voltam 🤓😉

2021. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az nem rózsaszín póló

Nekem tetszik és hordani is fogom 😀.

Arc szőrzetet majd később szeretnék,most nagyon gáz lenne mert nem fejlődőt ki elégé,hogy normális borostám legyen.

Persze elfogadóm a véleményed,kinek a pap kinnek a paplan 😉.

2021. júl. 18. 21:38
 7/23 A kérdező kommentje:
A szemöldökös dologban meg lehet,hogy igazad van de az könyen kiszúrható ha ki van szedve..
2021. júl. 18. 21:42
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Igen,.nagyon gáz, ha egy pasi szedi a szemöldökét, olyan meleges.

Pont, mint a póló. De használd egészséggel 😂😂😂

2021. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
oké😅
2021. júl. 18. 22:09
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, vastag a szemöldököd, de szerintem ebben semmi rossz nincs. Nem torzonborz, összenőtt szőrmók szemöldököd van, az meg, hogy vastag, önmagában nem negatív dolog, hanem egy semleges jelző, tök mindegy.

A "bőven vállalható"-t találom én is a megfelelő kifejezésnek, ha önmagában a külsőt nézzük. Viszont ez az érzékenykisfiús fizimiska (ami nem ellentéte a jóképűnek, hanem akár egy fajtája is lehet) egy érzékenykisfiús természettel párosulva túl sok lehet az érzékenykisfiússágból, ezért találsz többnyire olyan lányokat, akik barátkozni akarnak veled, és pátyolgatnak, szárnyuk alá vesznek, "megsimogatják a buksidat".


Nem azt mondom, hogy legyél tesztoszteronmacsó, mikor ez ellenkezik a természeteddel (és egyébként sem feltétlenül pozitív dolog). De a szorongás legyőzése, és az ellazulás jó út. Ha jóban vagy magaddal, és nem óvatoskodva, hanem magabiztosan hozod azt a jósrác-figurát (vagy bármilyet), aki vagy, az vonzóbbá tehet.

2021. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!