Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy legyenek...

Mit tegyek, hogy legyenek végre barátaim ?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de egyszerűen senkim sincs . Barátaim se és párkapcsolatom se évek óta . Annyira nem nézek ki rosszul tehát gyanítom valami a stilusommal lehet. Iszonyatosan nehezen építek kapcsolatokat nem igazán tudok beszélgetni . Ha nyitott próbálok lenni valamiért mindig támadnak az emberek . Hülyének néznek, lemondjak a találkozókat, kiközösítenek , lenéznek. Mivel stabil családom se volt soha kezdem nagyon nehezen viselni az egyedüllétet. Nyilván igyekszem nem foglalkozni azokkal akik ennyire nem tisztelnek, de sajnos többségben ilyenek így egyedül maradok . Elég nehezen nyilok meg és csendes vagyok ez komolyan ok lenne felnőtt embereknél is a baszogatasra? Mit kéne tennem ? Ötletem sincs ! 25/N ( telefonról írok, azért van sok hiba tekintsünk el tőle légy szíves )

2021. júl. 19. 16:46
 1/4 anonim válasza:
26%

Öszinte válasz,

---------------

A hiba NEM az ön "készülékében" van!

Örült, önzö, beteg világban élünk EZÉRT tünik a figyelem és a szeretet iránti vágy "furcsának" mert minden PONT fordítva van, mint, ahogyan lennie kellene.


Mi ma a természetes?

Pénz, haszon, hatalom.

Nincs: öszinte, igaz barátság,

Nincs: család utáni vágy,

Nincs: valódi szeretet,

Van: én...Én...ÉN...ÉN...és ismét...ÉN...


- "Mit kéne tennem?"

Készüljön az egyedüllétre, de hagyjon egy "kiskaput" nyitva...mit lehessen tudni...?

A belsö igazságérzetét, a jóra való vágyát semmiképpen NE "nyomja el"!


Internetes társkeresést nem javaslom, de a való életben legyen "éber". Részben azért, mert (ahogyan helyesen fogalmazott) sok a bántó szándék, de egyszer-egyszer feltünhet egy "gyöngyszem" is.

Üdv!

2021. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
45%

"Nem tudom miért, de egyszerűen senkim sincs ."

Mert magadnak akarsz barátokat. Ha barátot akarsz magad mellé, neked kell azzá válnod. Adnod kell, hogy kapjál valamit. Ez a dolgok rendje.

2021. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ismerkedjünk, hasonló helyzetben vagyok. 30/F
2021. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Legyenszépnapod! ***** válasza:
55%

kettes, ez rohadtul nem igaz:DD bocsi, tapasztalat

mindig a legnagylelkűbb emberek a legmagányosabbak

2021. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!