Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyenek barátaim?

Hogy legyenek barátaim?

Figyelt kérdés

Most leszek 21 éves. Miután elvégeztem a sulit, senkim nem maradt. Nincs hobbim, mert nincs ilyenekre pénzem. Az iskolában közepesen voltam szociális. Nem mondanám, hogy voltak barátaim, de sok emberrel beszélőviszonybvan voltam. Kissé elutasító voltam sokakkal. Nem voltam népszerű, de nem is voltam az, aki senkivel nem beszélt. Nem tudom, hogy hogyan legyenek barátaim. Az utcai ismerkedést túl tolakodónak gondolom, idegeneket nem "zaklatnék". A hobbik meg pénzbe kerülnék. Hova mehetnék, ahol sok korombeli van? Nem buli, vagy ilyesmi, hanem hasonló, mint az iskola. Sajnos pénzem nem marad hó végére sose. Pest megyében élek, ha ez számít. El akartam járni táncolni, de mire felhívtam az iskolákat, jött a koronavírus. Utána meg nem maradt pénzünk sem nekem, sem a családomnak. Ingyenes programokat nem szoktak szervezni fiataloknak? Mindegy milyet, csak ne vallásos legyen.


Bármilyen tippet szívesen fogadok. Szeretek tanulni, épülni. Szeretek új embereket megismerni. Ha valami fontosat kihagytam, kérdezzetek. Szerintem max a korom és az érdeklődési köröm számíthat, de még ebben sem vagyok biztos. :D



2020. szept. 10. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Járj el helyekre, ami téged érdekel, ott találsz hasonlókat.
2020. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem. Vannak ingyenes helyek? Vagy nagyon olcsók? A téma is mindegy, csak legyenek velem egykorúak az emberek.
2020. szept. 10. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok, ha esetleg szeretnél barátkozni, akkor vedd fel velem bátran a kapcsolatot :)


26/F

2020. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, írok akkor :)
2020. szept. 10. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Aktuális még?? :)
2020. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze. Írj rám :)
2020. szept. 10. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nehezen barátkozom. Vannak barátaim, igaz nem sok, de például lagzikban és "egyik barátoddal meglátogatod a barátod volt kollegáját" programmal is ismerkedhetsz. Megkérdezed, hogy belelölheted a Facebookon. Gondolom igent mond es írsz neki, hogy vagy stb stb.
2020. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs egy barátom sem. FB-m nincs, de van vagy 5 másik közösségi médiám. Igaz, csak csoportokban vagyok benne, vagy innen beszélek emberekkel ott. Régi ismerőseimet/osztálytársakat nem zargatnám. Beszéljőviszonyban voltunk, de olyan túl jó viszonyom/barátságom senkivel sem volt
2020. szept. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!