Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van rá esély hogy legyenek...

Van rá esély hogy legyenek barátaim az új suliba?

Figyelt kérdés

Új suliba mentem Október közepétől.

1. Érettségis osztályba járok ami 2 év. Eddig nem sokat voltam bent mert beteg voltam 2 hétig egymás után. Az osztályomban van rajtam kívül 3 lány. Az egyikkel már beszéltem pár mondatot de mindig a másik kettővel lóg. A másik kettő lány nagyon úgy tűnik hogy úgymond "kipécézett" magának. Ma voltam bent suliba és kétszer is beszóltak. Pl: "ritka alkalmak egyike hogy itt van"

Nem tehetek róla hogy beteg voltam és nem tudtam menni. Ezen kívül nem is nagyon nyitnak felém. Mit kellene csinálnom?

2. Az angol és a matek terem ahova járunk órákra kicsi. Pont annyi hely van amennyi eddig volt az osztálylétszám. Amikor először bementem még volt nekem hely mert hiányoztak. De ha senki nem hiányzik nem tudok hova ülni. A tanár is látja hogy nincs hely de nem mondd semmit. Szerintetek mit csináljak?



2020. nov. 6. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lehet megpróbálnék kicsit bátrabb lenni a helyedben. Tudom, hogy ez egy új helyzet, és nagyon meg vagy szeppenve, iskolaváltásnál én is meg voltam. Ha legközelebb nem lesz helyed, tedd fel a kezed és mondd: ,,Elnézést kérek, Tanár úr/Tanárnő, kimehetek hozni magamnak egy széket?" Erre nem mondhatja, hogy ,,Nem".


A lányokkal kapcsolatban pedig... Ha ez a felállás, megpróbálnék a fiúkkal barátkozni vagy másik osztályokból ismerkedni emberekkel.

2020. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!