Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék megismerkedni...

Hol tudnék megismerkedni rendes angolokkal?

Figyelt kérdés
A rendest azért írtam mert sok olyan van aki pl angliaba vagy Amerikában el de az angol mégsem az anyanyelve. Nem kapcsolatot keresek csak barátot és elkepzeltem hogy tok jó lehet valakivel teljesen angolul beszélni és én is tanithatnek néhány magyar szavat neki. Azért itt kerek segítséget mert bármikor beszélek valakivel online mindig kiderül h magyar
2021. júl. 25. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Interpals talán.
2021. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az interpals jutott eszembe meg esetleg HelloTalk app, ha van még.
2021. júl. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eszük ágában sincs "néhány magyar szavat" tanulni.
2021. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fontos hidd el! Nem azért akarok angolokkal beszélni hogy ok meg tanuljanak magyarul csak hogyha szeretnének. Hanem hogy a saját angolom fejlesszem de köszönöm :)
2021. júl. 27. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e még IRC, talán ott is megismerhetsz embereket, bár bárki mondhatja magát angolnak/britnek.
2021. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!