Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon csak kihasznált?

Vajon csak kihasznált?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel tegnapelőtt beszéltem tök normálisan elbeszélgettünk és azt mondta hogy el kell mennie aludni mert akkor semmit sem aludt munka miatt és én természetesen elengedtem, és azt írtam majd valamikor holnap beszélünk azt irta hogy jó és hogy szia és rakott mellé egy szívecskét de én egyelőre nem szeretnék amúgy kapcsolatot csak még baratkozok vele és eltelt egy nap és írtam neki olyan 10:40 kor hogy szia és erre nem írt vissza mondom ez teljesen normális majd vissza ír este de akkor sem írt vissza ma is írtam neki de most sem jött semmi válasz. Szerintetek csak kihasznalt vagy valami dolga akadt?

2021. júl. 25. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De mégis mit használt ki belőled? Azt, hogy tök normálisan elbeszélgettél vele? Hmm...

Amúgy az is válasz, ha nincs válasz. Lehet számtalan oka rá, nem kell elsőre azt hinni, hogy csak szimplán le se szar és nem érdekled. De nyilván esélyes ez is.

2021. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LakatosAnonymus ***** válasza:
Ilyen fiatalon és ennyi ésszel... Áh, inkább ne. :(
2021. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!