Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a legjobb barátnőmne...

Elmondjam a legjobb barátnőmnek, hogy megbántott miközben bevolt rugva?

Figyelt kérdés

Tegnap este ott alvós bulit szerveztünk a 2 legjobb barátnőmmel és hát volt pia. Én maradtam egyedül józan, a másik barátnőnk, legyen kati csak kicsit rugott be, a 3., legyen mari meg azért jobban. (Tudni kell hogy anorexiás vagyok!!) Nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt így épp öltöztem volna át és csak egy melltartó volt rajtam. Ahogy felemeltem a kezem, hogy feltudjam rá venni a pulcsim a bordám mégjobban kilátszódott. Marika elkezdte nekem mondani, hogy milyen undoritóan nézek ki és hogy undoritó hogy kint van a bordám és hogy álljak már le mert nagyon undorító.


Nagyon rosszul esett hogy ezt mondja úgy, hogy ő is evészavarral küzd és hogy leakar fogyni, ez mellett ha felemeli a kezét az ő bordája is kilátszik.


Nem emlékszik kb semmire, szerintetek elmondjam neki hogy ezt mondta és hogy rosszul esett?



2021. júl. 26. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyire zavar téged, akkor mindenképp beszéljétek meg. A magadba fojtott rossz érzés mindig ott lesz, és a végén mindenben a rosszat fogod róla feltételezni, ami a barátság végét is jelentheti. Remélem, jársz pszichológushoz, és gyógyulófélben vagy, mert ha nem, sürgősen menj el. Én is evészavaros vagyok, csak más a betegség, de muszáj segítséget kérni, mert nem csak a barátságaid fognak rámenni.
2021. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
In vino veritas. A barátnőd őszintén kimondta amit gondolt.
2021. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj a barátnődre, amiért elmondta a véleményét, még akkor is, ha részegen ezt eléggé nyers stílusban tette. Az a tény, hogy téged megbántott, ahogy rámutatott a soványságodra, tulajdonképpen a gyógyulás jele nálad! Ez nagyon jó, hogy így érzel! Sajnos, amikor én anorexiás voltam, az ilyen kommentek hízelgőek voltak számomra, és akkor estem kétségbe, ha olyan dolgokat mondtak a barátaim, hogy jobban nézek ki. Sok sikert kívánok neked a gyógyuláshoz!!! A barátnődre ne neheztelj, segítsétek egymást!
2021. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Az unokám 16 éves és most a Gasztroenterológián, pszichiátrián van. 170 cm magas, 35 kg. Infúzión! Nagyon hirtelen romolhat az állapot, észre sem veszed. Vigyázz! Vigyázzatok!

Csak egy kis fogyni vágyás miatt jutottatok el idáig?

2021. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!