Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Óriási csalódást okoztam a...

Óriási csalódást okoztam a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A legjobb barátnőmnek az anyukája sajnos meghalt néhány éve és ezért az anyáknapján és az anyukája szülinapján mindig el van keseredve. 4 éve vagyunk legjobb barátnők, de ezt a kapcsolatot már nem is baráti hanem inkább testvéri kapcsolatba sorolnám, annyira fontosak vagyunk egymásnak. Ma, vagyis jobban szólva vasárnap anyáknapján csináltam egy rohadt nagy hülyeséget. Nem kérdeztem meg tőle hogy hogy van és aznap nem is írtam rá. Soha nem fordult még ez elő, minden évben ezen a két napon de főképp ezen a napon mindig rákérdezek hogy hogy bírja és mellette vagyok. De most ezt nem tettem meg. Az egész napot édesanyámmal töltöttem és a telefonomat elraktam mert aznap csak anyára koncentráltam. Eszembe jutott természetesen a barátnőm és este rá is akartam írni de kiment a fejemből. Aztán ma szembesültem a hibámmal mert nagyon megbántottam. Csalódott bennem. A legjobb barátnőjében. Eddig én voltam az egyetlen akiben nem csalódott és ez a mondat fáj a legeslegjobban. Csalódást okoztam és akkorát buktam amekorát csak lehet. Hogy lehetek ekkora barom?????? Minden évben ezen a napon külön rákérdeztem hogy hogy van...Rémes vagyok! A legrosszabb legjobb barátnő! Annyira bánom már!!! A többi barátai rá is kérdeztek, de mind közül az én kérdésemet várta a legjobban. Nem haragszik, de nagyon megbántottam. Mit csináljak? Annyira bánt mert leírhatatlanul szeretem!!!


16 évesek vagyunk



2021. máj. 3. 22:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A cím szerepében álló kérdés nem is kérdés de máshogy nem tudtam volna kirakni
2021. máj. 3. 22:53
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőd egy dráma királynő, nyilván tudod már évek óta hogy ő ezen a napon kivan, miért kell mindig ugyanazt a rutint erőltetni? Az én barátnőim is sajnálják és felfogtàk,hogy meghalt a tesóm, de nem erőltetem rájuk,hogy a szülinapjàn és évfordulóján engem ajnàrozzanak.
2021. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nemérdekel. Bekábítószereztem.
2021. máj. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
szerintem ez nem akkora tragédia, hogy nem kérdeztél rá. megértem hogy rossz neki és hogy bűntudatod van mert nem kérdezted meg, de a gyász feldolgozása szerintem nem arról szól, hogy körbe kell ugrálni a másikat, hogy hogy van. az meg, hogy te anyukádra koncentráltál, teljesen ok szerintem, ezt viszont ő is megérthetné. gondolom már megbeszéltétek, pár nap és rendeződik.
2021. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
A barátnőd túltolta nem kicsit. Mi ebben a dráma, könyörgöm?
2021. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért túlzás ezért besértődni. Az hogy elfelejtesz ráírni a barátnődre mert a családoddal foglalkozol az senkinek nem a hibája. Kivéve ha valaki besértődik ezen. Most mondanék még valamit de abból csak a vita lenne :D
2021. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szomorú, hogy meghalt az anyukája, igen, ez dráma, borzalmas, el sem tudom képzelni mekkora fájdalommal jár. DE! Senkinek (még a legjobb barátnőjének sem) kötelessége ezeken a napokon pátyolgatnia. Nyilván ha van időd és kedved ráírsz, megkérdezed hogy hogy van, na de nehogymár a saját életedet kelljen félretenned ezért. Semmi rosszat nem tettél, nem vagy rossz barátnő. Nekem is van egy barátnőm (igaz, nem a legjobb), akinek meghalt az édesanyja. Ő van annyira értelmes, hogy anyáknapján nem másoktól várja a pátyolgatást, hanem magában gyászol.
2021. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

A barátnőd bunkó és önző hogy elvárja hogy vele depizz anyáknapján, ahelyett hogy az anyáddal töltsd. Sajnálatos hogy neki már meghalt, de neked még él, és addig kell vele töltened az anyáknapjákat, amíg lehet.

Sok mindenük van a barátaimnak ami nekem nincs, de egy percig sem sajnálom tőlük, soha nem várnám el hogy miattam legyen bűntudatuk amiért nekem nincs.

2021. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, kicsit túltolja a barátnőd. Nyilván, nagyon rossz lehet, pláne kamaszkorban elveszíteni egy édesanyát, de nem várhatja el, hogy te ezen a napon vigyázzban állj mellette. Neked is van életed. Nem lehetsz a fenekében ezen a napon évről évre. Ne okold magad.
2021. máj. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok! Igazából nem azt várta volna el hogy egésznap mellette legyek mert tudja hogy nekem is van életem csak az bántja hogy egyáltalán nem írtam rá
2021. máj. 4. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!