Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért az a barát szúr hátba...

Miért az a barát szúr hátba akit önzetlenül szeretek és mindent megteszek érte?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de ha elfogadsz egy tanácsot, pénzt ne adj senkinek.
2021. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz barátot választottál, az ilyen az nem barát
2021. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul ismerted meg,, félrevezetett.
2021. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 2essel:az ilyen nem barát,hanem én csak energia vámpírnak hívom.Szabadulj meg tőle,mert csak kihasznál.Nekem is v1ilyen "barátnőm":ahogy lepattintottam,sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lettem!
2021. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
A "szociopata" pontos definíciójának olvass utána, megéri ha felismered a jövőben! Elképzelhető, hogy belefutottál egy ilyenbe. Veszélyes és mérgező, jobb minél hamarabb megszüntetni vele minden kapcsolatot mert a te érzelmeid semmit nem jelentenek neki. Általában magas intelligenciával rendelkezik, megnyerő a beszéde, a kiállása, ezért szinte bárki bizalmát képes hamar elnyerni. Gondosan felépített hazugságaival úgy keveri a háttérben a kártyákat, hogy mindig mindenből ő jöjjön ki "győztesen", sokszor áldozatként feltüntetve magát, hogy véletlenül se terelődjön rá a gyanú. Egy ilyen lény szószerint megmérgezi a lelked, jobb nem barátkozni vele. Sajnos mindezt tapasztalatból írom neked. A családunkban is van és hosszú időn át pokollá tette az életünket. Mellé még drogfüggő is volt. Az ellenségemnek nem kívánok ilyen embert.
2021. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem szabad megbízni, néhány emberben ! Mert ennek ára van !

Szebb jövőt ! ( Semmi köze, a köszönésemnek senkihez , saját gondolat) Szép napot !

2021. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!