Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek a barátságnak már annyi?

Ennek a barátságnak már annyi?

Figyelt kérdés

Van (vagy volt) egy barátnőm, akivel már több mint 10 éve ismertük egymást. Amíg egy suliba jártunk, ott minden nap találkoztunk aztán mikor már más gimibe meg egyetemre még akkor is hetente többször összejártunk. Az esetek 95%ában én hívtam őt mindenhova, én írtam neki hogy hogy van, mi van vele, de soha nem eröltettem semmit és mondtam is neki mindin, hogy csak akkor jöjjön ha van kedve.

Aztán kött a pandémia és nem tudtunk találkozni. Ekkor írtam neki szinte minden nap hogy miket csinál, hogy ő és a család jól vannak-e. És mindig válaszolt is. Aztán egyszer meg akartam nézni, hogy meddig kellene várnom, hogy ő érdeklődjön felém. Ennek már fél éve, de azóta sem írt. Az biztos hogy jól van, mert láttam hogy közösségi oldalakon aktív. Csak azt nem értem, ha nem akarta soha hogy 'piszkáljam' akkor miért nem mondta el.

Szerintetek felejtsem el az egész barátságot vagy probáljak csinálni valamit? Vagy én vagyok a hibás hogy nem érdeklődtem felé továbbra is? (Bár nem akarok senkit hibáztazni.)


2021. júl. 28. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, de jobb az ilyen embert elfelejteni, sokkal jobb, igazabb barátokat érdemelsz!
2021. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik te őt nem érdekled, az ilyen "barátra" ne pazarold az idődet
2021. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát sajnalom nagyon, de ez alapján úgy tűnik hogy ennek annyi, ha hiányoznal neki akkor keresne.

Soha ne fektess be többet egy emberi kapcsolatba mint a másik fél.

2021. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!