Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is érzi úgy, hogy a COVID...

Más is érzi úgy, hogy a COVID óta nem talál vissza az emberekhez?

Figyelt kérdés
Covid alatt az emberi kapcsolatok egyértelműen beszűkültek. Sokan mondják, hogy mit rinyálok, már lehet ide-oda menni. Megyek is, de valahogy mégsem találom az utat vissza az emberekhez, hiányzik a közösségben létezés. Home officeban dolgozom, és épp szabin vagyok. Ti is éreztek hasonlót?
2021. júl. 29. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
És akkor megint jön a sablon duma; az igazi barátok ezzel nem mennek el, csak azok akik kamuk🤷🏼‍♀️
2021. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2021. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ez fura, mivel én eleve nagyon bezárkózós vagyok, de mindig tudtam alkalmat találni arra, hogy találkozzak emberekkel, akikkel szeretnék.

De tudom, hogy létezik ez a jelenség, amiről írsz.

2021. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit kétértelműen fogalmaztam, barátaimmal továbbra is tartom a kapcsolatot, találkozunk is, viszont úgy érzem, hogy nagyon rányomja a mindennapjaimra a rossz hangulatot az, hogy nincs rendszer az életemben, nem járok közösségbe. Az ad hoc jellegű baráti találkozások tök jók, csak hiányzik, hogy emberek között legyek napi szinten.
2021. júl. 29. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Nekem is fura nagyon és rossz érzés. Tulajdonképpen csak előre lebeszélve, szervezetten tudok emberekkel találkozni, legfőképpen ugye a barátaimmal (de velük sem egyszerű összehozni időben és térben, pl. sokakkal egyáltalán nem is tudtunk személyesen találkozni addig, amíg tartottak a korlátozások mert az ingázás időben nem fért volna bele a távolság miatt, de nem voltak nyitva szálláshelyek sem). Viszont azok a hétköznapi kontaktok hiányoznak, amikor csak szimplán emberek között voltam, random szembejött velem x ember az utcán, a buszon tolongtunk vagy leült mellém valaki, a boltban váltottunk pár szót a pénztárossal stb. Nekem ez most mind nincsen meg igazából, mert hazaköltöztem a szüleimhez vidékre, otthonról tanulok és dolgozom, az utcák itt alapból teljesen kihaltak stb., tehát nem nagyon találkozom másokkal és kb. olyan mintha teljesen el lennék szigetelve a világtól. Én már nagyon várom és bízom benne, hogy a félév jelenléti oktatással induljon, visszaköltözhessek, bejárhassak az egyetemre, eljárhassak ide-oda. Nekem ez már nagyon hiányzik.
2021. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván ha egész napodat otthon töltöd bezárva, otthon vagy szabadságon, otthon vagy pihenésképpen, otthon vagy munka közben akkor egyértelmű, hogy nem fog túl sok inger érni. Ez vírushelyzettől független.
2021. júl. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
2-es vagyok, miért lettem lepontozva? Hozzám szólt a kérdés, válaszoltam, és le lettem pontozvan. dafug.
2021. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Sosem találtam magam az emberek társaságában. Kifejezetten jól esett a covid.
2021. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
A covid óta az én életem jobb lett. Mások meghaltak, én meg elveszítettem egy jó nővel a szüzességemet, meg ott tartok, hogy albérletben fogok élni pesten ezzel a nővel, szóval a covid óta nekem csak jobb lett.
2021. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szégyelld magad 9es
2021. júl. 30. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!