Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérlek, valaki segítene...

Kérlek, valaki segítene privátban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Történt valami, ami miatt nagyon rosszul érzem magam, de nem szívesen írnám ki ide.

Aki szívesen meghallgatna, írna egy privátot? :( megírom ott, hogy mi történt.


2021. júl. 30. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most ennek mi értelme? Ez egy anonim oldal, bármit kiírhatsz. Ugyanazok olvassák, akiknek privátot írsz.
2021. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem, hogy ennek mi értelme. Írd ki nyugodtan, senki nem tudja, hogy ki vagy, de ha nem mered, nekem leírhatod privátban, ha szeretnéd.
2021. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy anonim oldal, aminek az a lényeg, hogy a felhasználók nyilvános kérdésekre nyilvános válaszokat adnak. Ha neked ez nem megfelelő, akkor nem ez az oldal a megfelelő a problémád megoldására
2021. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Ha gondolod nekem írhatsz 😊
2021. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2, írok!
2021. júl. 30. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor írtak már nekem ilyenek, azt hittem valami komoly baj van, de csak tini luvnyák jöttek a pasigondjaikkal. Privátot könyörgőknek többet soha.
2021. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy nem értem azt aki lepontoz. Csak meghallgatom, ha tudok segítek. És mi a baj azzal ha tini pasi probléma? Mindenkinek volt ilyen, és mindenki érezte már magát rosszul olyan dolog miatt ami másoknak jelentéktelen. Attól még rosszul érzi magát. Nem kötelező meghallgatni, de ha valaki megteszi azt minek kell lepontozni?
2021. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem ide írja ki? És ha nem tudok neki segíteni akkor én leszek a bunkó hogy nem tudok válaszolni..
2021. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom mert bensőségesebb, megbízhatóbb érzést kelt ha privátban beszélhetsz valakivel. És ha bunkónak állít be? Akkor ez van, nem múlik rajta semmi, de ez nem túl értékes és pozitív gondolkodás, hogy rögtön előítéletes vagy a másikkal szemben. Ha tényleg ez történik akkor majd fel lehet háborodni rajta, de ha csak egy kis lehetőség is van, hogy segítsek valakin akkor miért ne tenném? Régen nekem is sokat jelentett volna ha valaki beszélget velem privátban, akár egy ilyen platformon, akár mondjuk messengeren. Nem tudhatod a másiknak mit jelent, vagy mivel sérted meg.
2021. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el, eleget voltam itt ezen az oldalon, hogy tudjam, miről beszélek. Eddig a kb. 10 év gyakorizásból egyetlen ember maradt az életemben, akivel a mai napig szívesen állok szóba, amióta az első privát üzenetet megírta, az sem bajokról szólt, csupán közös stílusjegyeket keresett másokban. Aki gondokkal írt rám, az kivétel nélkül mindegyik reménytelen eset volt, hiába próbáltam a lelkükre beszélni, volt akivel hetekig leveleztem és abszolút semmit nem láttam benne, hogy szeretne változtatni, csak ment a szemetesládának nézés.

Semmi baj azzal, hogy te megpróbálod, kis kezdő vagy ezek szerint. Ha sokakkal levelezel, te is látni fogod, miről beszélek.

2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!