Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felköszöntenétek ilyenkor?

Felköszöntenétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátnőim elfelejtették a születésnapomat, írásban sem köszöntöttek fel. Kb. 1 hónappal később valami ürügyén felhoztam, hogy szülinapom volt, észbe sem kaptak, hogy bocsi elfelejtettük, vagy hasonló….

Egyik barátnőmnek ma van a születésnapja, nem tudom felköszöntsem-e, illetve vigyek-e ajándékot neki, mert pár nap múlva találkozunk (az én születésnapom óta nem találkoztunk). Arra gondoltam, veszek valamit, de csak akkor adom oda, ha ő is felköszönt, egyébként nem. Mit gondoltok?


2021. aug. 1. 13:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemkell.
2021. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mit nem kell? Felköszönteni, vagy ajándékot venni?
2021. aug. 1. 14:00
 3/22 A kérdező kommentje:
Van egy közös csopink ahol beszélgetünk, fura lenne, ha mindenki felköszöntené írásban, csak én nem…
2021. aug. 1. 14:00
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Ne haraguj kérdező, de ha igazi barátok lennétek, nem szorulnál idegenek véleményére. Őszintén tudnál velük beszélni arról, hogy megbántottak, és nem passzív agresszív módon szurkálni nekik, ami egy hónapja történt, majd azon agyalni, hogy te mit tegyél, amikor nekik szülinapjuk van. Ha már egy ilyen apróságot se tudsz megbeszélni velük, akkor nem a barátaid. Max csak haverok.
2021. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Azt az ajandekot megette a fene, amit igy adnak. Egy mondatban koszontsd fel, se emoji, se szep kepecske, ennyi.
2021. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4: Nem akartam sértődést, konfliktust, emiatt nem fogok velük hisztizni. Remélem nem baj, hogy kíváncsi vagyok mások véleményére…
2021. aug. 1. 14:05
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem köszönteném fel..ajándékot se vennék neki ha az enyémet elfelejtik akkor ne várják hogy észben tartsam az ő szülinapjukat
2021. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7: Én is csak onnan tudom, mikor van nekik, hogy fb-on látom. Nekem ott nincs kint.
2021. aug. 1. 14:10
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarsz konfliktust. Márpedig ha valamit el akarsz érni, néha ki kell állnod magadért, hogy téged igenis bánt a dolog. Az a baj az emberekkel, hogy mindent lenyelnek, csak mert "nem akarnak konfliktust". Így mennek tönkre házasságok, rokoni kapcsolatok, és a barátságok is. A ki nem mondott dolgok miatt.
2021. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9: Velük nem akarok. Amúgy hidd el, pont nem vagyok az a típus, aki hagyja magát.

Mint írtam, szerintem hiszti lenne, ha emiatt összevesznék velük.

De nem is ez a lényeg. Engem csak az érdekelt, ki mit tenne…

2021. aug. 1. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!