Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összeveszett állapotban...

Összeveszett állapotban felköszöntenéd a volt legjobb barátodat szülinapján?

Figyelt kérdés

Sajnos elmérgesedett a kapcsolatunk. Két és fél évig igazi szoros bizalmas férfibarátságként üzemelt, tényleg nagyon jóban voltunk. (mind2n ffi) Aztán sajnos a cimbinél elgurult a gyógyszer, (nekünk volt az a sztori, amit itt ismernek, hogy a sokáig jól működő barátságból átment ellenség kondícióba, teljesen kifordult önmagából, saját magát pozitívnak aposztrofálva mégis nagyon negatív lett stb stb).


Egy semmitmondó dolog miatt tiltott a facebookon, a nagyon baráti köszönés helyett orrfelhordós flegmaság lett stb stb.


Pár hét múlva lesz a szülinapja. Mindenki eddig azt tanácsolta, hogy szajram le, hogy ezek után nem álla a hlyemben szóba vele senki. Most nem részletezem, de bizonyítottan ő volt inkorrekt és mégis haragtartózik a mai napig. De valahogy a saját önértékelésem azt mondja, hogy ő van haragban velem, nem én ővele. Fel is köszönteném, meg valahogy a sok bunkóskodása és nyílt ellenségesdiejei miatt nem kellene. Nem tudom mit kellene tennem.

Ha valakinek van véleménye, ne tartsa magában.



2016. nov. 9. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
dobj egy üzit, semmi flanc, vagy félrebeszélés. ennyi.
2016. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Elso velemenyem, hogy ne hasznalj tul bonyolult szavakat, mert nem megy neked. Amugy, ha letiltott a facebookon, es nem all veled szoba, raadasul nem keri, es te nem is akarsz megbocsatani neki, akkor ne koszontsd fel. Ha viszont ugy gondolod, hogy a problema ellenere a baratja akarsz lenni, akkor beszelj vele errol, es koszontsd fel nyugodtan. Csak ne azt mondd neki, hogy kerjen bocsanatot, meg o volt a hibas, mert az nem megoldas. Mondd neki, hogy a baratsag fontosabb, es boritsatok fatylat a multra.
2016. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Helyedben leszarnam ... ha meg tenyleg valamit is er neked a dolog vagy baratja a akarsz maradni akkor a fatylas dolog amkt az elottem levo irt de aki atbert egyszer az masodszor is megteszi ...
2016. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem köszönteném fel. Az a régi ember, aki a barátod volt és aki hiányzik neked, az már nincs. Az új személyisége meg borzasztó, azt köszöntgesse akinek az ilyen flegma barmok tetszenek.
2016. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azok akik jobban és közelebbről ismerik a sztorit azt tanácsolják, hogy sz@rd le, akkor én sem mondhatok mást.
2016. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem köszöntsd fel egy sms-el.
2016. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Helló!


Egy előző kérdésedre már válaszoltam. Elég nyers volt, de úgy vélem igaz.


Még egyszer azt tanácsolom. Ne legyél az, akit kötélen rángathat (ő vagy bárki más). Szard le.

2016. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül egy 3 szavas kurta viber üzenet ment, bizonyítván, hogy én ember tudtam maradni. Aztán ossza be magának. (Amúgy megköszönte) Ennyi.
2016. dec. 2. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem föl
2016. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!