Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Találkoznom kéne...

Mit tegyek? Találkoznom kéne vele ha rám ennyire negatív hatással van?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkban van egy fiú akit már rég óta ismerek, de kb 1 éve lettem jóban vele. Régen nagyon jó fej volt és vicces, meg mindenkivel kedves. Aztán amikor velem jóban lett nekem mindig csak panaszkodott, mindenhez negatívan állt, engem pedig sosem hallgatott meg. Egyre kevessebbet járt közösségbe, azt mondta őt nem érdekli mi van mással, neki odáig érdejes egy beszélgetés amíg róla van szó. Elítélte azokat a dolgokat amiket mi csináltunk, azt mondta hülyeség és fekesleges időpazarlás. Pedig nem gát dolgokat csináltunk. Strandra jártunk, moziba, néha házibuliba, de volt higy csak kirándultunk vagy társasoztunk. Van hogy el sem jön a programokra, de ha ott van is csak elvonul meg húzza a száját hogy mennyire romboló ez a közösség. Én lassan elkezdzem leépíteni, egyre kevessebbet találkoztam vele, de mindig el akart hívni helyekre, én meg valami kifogással mindig visszautasítottam. Nemrég kiderült hogy bipoláris deoressziója van.

A barátom és az anyukám szerint meg kéne mondanom neki hogy nem akarok beszélni vele, mert nem szabad egy toxikus barátságban benne kenni mert csak tönkretszem magamat. De ő mindig olyanokat mond hogy nélkülem nem tudja mi lenne vele és nem akarom cserben hagyni, pedig már minden találkozó előtt szorongok és sírok. Viszont ha meg csak akkor vagyok vele amikor minden jó, akkor szar barát vagyok és úgy érzem az lenne a helyes ha támogatnám. Nem tudom mit tegyek, teljesen kétségbe vagyok esve.


Én: 16/l

Ő: 17/f



2021. aug. 1. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a te mentális egészségedért


Sajnos a legjobb barátnőm benne ragadt már 3 éve ebben a toxik kapcsolatban és akárhogy akarunk rajta segíteni,nem lehet


Nélküled mi lenne vele

Semmi ez csak érzelmi zsarolás

Manipulál és játszik veled

2021. aug. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szorongasz és félsz az nem normális


Én mindenképpen szólnék a szüleinek,hogy érzelmileg zsarol a fiúk, vigyék el pszichológushoz


És ha tobbra is zaklat akkor rendőrségre fogsz menni anyukádd


Legyél erős

Muszáj de meg kell tenned magad miatt

Egy ilyen soha nem fog megváltozni

2021. aug. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!