Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Hogyan tudnám elfelejteni az életemből a negatív embereket?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon sokat bántottak az iskolában. Pontosabban volt egy lány, aki irigy volt rám, mert én vékonyabb voltam, csinosabban tudtam öltözködni stb. Sajnos ennek nyoma van a mái napig az életemben. Mindenkiről rosszat feltételezek, előbb-utóbb bebeszélem magamnak, hogy az illető rosszat akar nekem. Körülbelül egy éve egy régi barátnőmmel osszevesztunk, mert kiderult hogy kibeszelte a titkaimat, lejáratott szamomra fontos személyek előtt. Nagyon rosszul tudom ezt a helyzetet is kezelni, folyton ez a lány jár a fejemben és az amit tett velem. Hogyan tudnék túl lenni már ezen végre? 27N

2019. szept. 22. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán úgy, h: megbocsájtasz nekik és nem hagyod h többet bántsanak, akárcsak az emlékükkel is. Az elengedés a kulcsszó erre. Tudom, nehéz, de lépj tovább!
2019. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

"Talán úgy, h: megbocsájtasz nekik és nem hagyod h többet bántsanak, akárcsak az emlékükkel is. "

Ezeknek az undorító szemét alakoknak nehogy már az áldozatnak kelljen megbocsájtania! Te normális vagy hogy ezt mondod? Tönkretették lelkileg a kérdezőt, az lenne az elvárható hogy ők kérjenek bocsánatot.

Engem az se érdekelne ha rákban dögölnének meg azok akik az iskolában verik, lelkileg terrorizálják a gyengébbeket! Csak megnyugodnék hogy az élet adta vissza nekik azt amit az áldozatoktól vettek el. Szenvedjenek sokáig a rákban mielőtt megdögölnek. Annyi együttérzést érdemelnek mint amennyit másoknak adtak.

2019. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es! Teljes mértékben egyetértek veled!
2019. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Az elsönek részben igaza van.

Azért mondom ezt,mert akkor azok a személyek még gyerekek voltak és vicces,szórakoztató volt másokat megalázni.

A gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni,de mivel gyerek ész igy nem tudja vagy nem akarja ennek a messzemenö következtetését levonni.


A másik egy felnött személynek ezt már nehezebb megbocsátani. Talán nem is lehet.


Szard le az ilyen embereket.Ne törödj azzal,hogy ki mit állit rólad.Légy boldog minden nap,mert csak te számitasz.

Felejtsd el a multat,épits helyette jövöt! Olyan emberekkel akik értékelnek téged.

2019. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!