Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok errol? Egy...

Mit gondoltok errol? Egy ilyen ember baratsaga hosszu tavon negativ hatasu lehet?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, aki furcsa.

Mindig igaza kell, hogy legyen, barmi is van. Mindent ki tud magyarazni, ugy, hogy jol jojjon ki belole.

Barmit meselek neki, ra kell kontraznia. Van, hogy tolem kerdez meg valamit, majd kioktat, hogy marpedig en nem jol tudom.

Tul sokat nem varok el tole, sosem voltunk annyira joban es meg igy is sokszor csalodtam benne, de megis furcsan jon le nekem ez a dolog. Nem ertem. Ez onigazolas akar lenni?

Hogy lehet egy ilyen embert jol kezelni? Ra kell hagyni a dolgokat?



2020. nov. 23. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Vitaba nem szeretek vele szallni, mivel ha elfogynak az ervei akkor jonnek a szemelyeskedesek, de igazabol ez az erveknek nem fuggvenye. Altalaban ezekkel is szepen megtuzdeli a mondandojat. O maga mondta, hogy szereti mentalisan kicsinalni, "terrorizalni" az embereket, akik megerdemlik.

Szoval vitazni nem szojtam vele, de ez a folyamatos passziv lenezes, becsmerles nekem se tesz jot ugy gondolom.

2020. nov. 23. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még rövidtávon is, rengeteg ilyen kérdés foglalkozik ezzel a jelenséggel itt is, de a net is szarásig van. Menekülj, amíg nem szívja el minden energiádat.
2020. nov. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos én is tudom miről beszélsz...van egy nagyon régi barátnőm és nagyon sokat változott..:( nem tudom , hogy tud e róla, vagy hogy észrevette e magán a változást, de nagyon furcsa kicsit lekezelő stílusa lett...én is folyton azt érzem, hogy kioktat, sokszor ha elmondtam neki valamit szabályosan leteremtett, most már ott tartunk, hogy eleinte csak nem mondtam el neki a dolgaimat, felszínessé vált a kapcsolat most meg már alig beszélünk....nagyon rossz érzés , hogy egy ember így megváltozik....

én is változtam, de soha nem jutott volna eszembe, hogy megdorgáljam valamiért, vagy kioktassam, vagy hogy megmondjam hogy mit csináljon....

pedig olyan jó barátnők voltunk...:(

hát sajnos ez van...remélem megmarad ez a barátság valamilyen szinten, de attól tartok az a régi amikor még mindent elmondtunk egymásnak már soha sem lesz...

2020. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!