Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikor és hogyan ismertétek...

Mikor és hogyan ismertétek meg a legjobb barátaitokat, baráti társaságotokat? Meddig tartott a leghosszabb barátságotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból végzek egy kutatást, érdekelne, hogy nektek mik a válaszaitok ezekre a kérdésekre:)

Eddig azt vettem észre, hogy a tinik például legtöbbször az iskolában szerzik a barátaikat, vagy a szüleik barátainak a gyerekeikkel vannak jóban, esetleg ha járnak mondjuk edzésre akkor edzőtársaikkal. A felnőtteknél már bonyolultabb a helyzet, vagy munkában, vagy egyetemről/fősuliról, esetleg gyerekkorból megmaradt barátaik vannak általában. Legalábbis a környezetemben élőkre ezek jellemzőek.

Érdekelne, hogy itt vannak-e kivételek, akik máshogy szereztek tartós barátságokat, és ha igen, hogyan. De ha valakire a fentebb felsoroltak közül illik valamelyik, az is írja meg nyugodtan.



2021. aug. 3. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Óvodában ismertem meg és úgy, hogy azt játszottunk, hogy nyársalunk. Még mindig jóban vagyok vele, gimnazistsként, de már annyit nem beszélünk.
2021. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Iskolaban.

Volt aki szomszedom volt, meg olyan is akit egyik baraton keresztul.

Manapsag mar nem beszelek egyikkel semm mert kulfoldon elek es elmaradoztak a Magyarorszagi baratok

2021. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
21 éves vagyok, oviban ismertem meg Utána egy általános suliba jártunk. Ezután pedig egy középsuliba (végig egy osztályba). Lett fiúnk, jóban voltak, megismertük a haverjaikat, bumm, meg is lettek a baráti társaság tagjai. Suli után dolgozni mentünk, most pedig együtt játszanak a kisfiaink :D remélem ők is életreszóló barátok lesznek, ugyanis a barátnőm párja és az én férjem is gyerekkori barátok
2021. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 nagyon jó barátnőm van. Az egyiket oviban ismertem meg és szomszédok is voltunk jó pár évig.

A másikat aki idősebb tőlem 8 évvel a buszmegállóban ismertem meg 13 éves koromban egy közös ismerősünkön keresztül.

Mind kettejükkel nagyon jóban vagyok, mai napig, pedig már családunk is van. Rajtuk kívül 2 állandó személy és barátnő van az életemben de ők az unokahugaim így nyilván születésük óta ismerem őket

Sok "barátság" alakult ki munkahelyen... Itt ott stb de felszínesek maradtak onnantól hogy szét váltak útjaink.

28/N

2021. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kommentelt az egyik rajzhoz, amit kitettem aztán beszélni kezdtünk. Az ország másik felében lakik így még nem találkoztunk személyesen, de mára ő a "legbenfentesebb" barátaim egyike.


A másik ​a kedvenc sztorim egyébként.

Még gimiben 10.ben jött egy új lány. Gyakorlatilag tudom hogy nagyon unszimpatikus volt nekem. Aztán már csak arra emlekszem, hogy mindent együtt csináltunk.

De persze ehhez valamikor beszélni kellett volna, de egyikünk sem emlékszik mikor váltottunk szót. Igazából a többiek sem. Sosem tudjuk már meg. Ez az életem hét rejtélyének egyike. Sajnos ballagás óta, már csak nagyon ritkán beszélünk, de ez van. Másmerre vittek az útjaink.

2021. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok valahogy törlödött az első mondat: Egyik legjobb baratnőmet egy netes oldalon ismertem meg.
2021. aug. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy szilveszteri buliban ismerkedtünk meg, amikor 18 évesek voltunk. De van olyan barátnőm is, akivel együtt jártunk aerobikra, úgy lettünk jóban :)

37n

2021. aug. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Ált isk. 1. oszt. Nem tudom, mikortól a legjobb barátom, ez nem ilyen kimondott dolog, csak érzés. Azóta is napi kapcsolatban vagyunk, és bár kimondatlanul, de vigyázunk is erre a kapcsolatra, mert még egy ilyenre már nincs időnk. 41 évesek vagyunk most.
2021. aug. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Edzőteremben ismertük meg egymást és kb 10 évig voltunk "legjobb" barátnők aztán valahogy ellaposodott a dolog és jobbnak láttuk ha befejezzük.Vagyis én láttam jobbnak azt hittem aztán utólag közölte hogy nemcsak én

34/N

2021. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolában lettek jó barátaim, egy osztálytársam által. Igazából az ő baráti köre volt, ahova én is bekeveredtem. Az első komoly kapcsolatom is onnan alakult ki. Ahogy véget ért az iskola, onnantól szinte vége is lett, mert elkerültem vidékről Pestre suliba. F
2021. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!