Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóval az iskolába nincsenek...

Szóval az iskolába nincsenek egyáltalán barátaim egyszer nagyon sírtam egy legjobb barátért rá egy évre találtam is internetes barátok de elhagytak.. Kaphatok tanácsot hogy hogyan kaphatom vissza őket? 👇

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom mért de nagyon ragaszkodó vagyok hozzájuk féltékeny is vagyok nagyon.. Lehet mert nem voltak barátaim és féltem hogy el fogom veszíteni őket.. Meg a nagy segítő készségem.. Inkább csak ártottam.. Szóval fele ember elhagyott.. És idén nyáron meg a másik fele köztük a legjobb barátnőm is egy másik lány miatt azt mondta nem változott meg csak a toxic embereket hanyagolja az életéből.. És folyton azt látom hogy instán az új bari nőjével és annak barátaival van.. És ez nagyon rossz.. Most azt csinálja azzal a lánnyal mint anno régen velem.. Találtam egy lányt elkezdem beszélni vele ezt meglátta a volt legjobb barátnőm és rámírt hogy féltékeny és hogy feljöttek neki a régi emlékek és sirt is, azt mondta a barátom szeretne lenni újból, ennek nagyon örültem viszont makacs is vagyok.. El mondtam neki hogy utálom a csajt akivel most van és ezt tudjam.. Ráírtam mikor megint megláttam instán hogy minket írnak egymás képe alá azt írtam neki hogy mekkora egy f#sz és azt mondta gratula és letiltot.. Messen még nem... De vissza szeretném őt nagyon kapni.. Valami jó tanács? Még lenne esélyem mivel hajlandó a legjobb barátnőm lenni de azt kértem tőle kicsit hanyagolja azt a csajt..most a kamasz énem azt mondja rakjak ki napomba egy depis videót mert azt látná kamu instán és hátha.. Válaszokat köszönöm..

#büntetés #barát #Síró rohamok #Depis lettem
2021. júl. 29. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Névtelen bejelentést is kivizsgálják, teszek róla. ;)
2021. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!