Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jobban szerettetek suliba...

Jobban szerettetek suliba járni, mint dolgozni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Jobban szeretek dolgozni mint suliba járni🤷‍♂️
2021. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pedig suliban más dolgunk se volt, mint hajkúrászni a lányokat. Oké, csórók voltunk, de épp ezért egy üveg sörnek is örültünk. A munka kicsit oylan, mintha mindig te felelnél az iskolában.
2021. aug. 4. 17:23
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt csinálod amit szeretsz, akkor nem nyűg a munka. Én mindig is utáltam iskolába járni, a végén már csak a társaság miatt bírtam ki....
2021. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

En jobban elvezem a munkat, meg ugy magat a felnott letet, azt csinalok amit akarok, senki nem szol bele a terveimbe, egyetlen szabaly van, hogy abban a 8 oraban a munkahelyemen kell teljesitenem. Ez anno az iskolaban is igy volt, csak ott kb 5-6 orarol volt szo, viszont utana kezdodtek az otthoni feladatok.

Fiatal felnottkent, gyerek nelkul meg total laza eleted van, ha ott akarod hagyni masnapra a mosatlant es inkabb elmennel valahova, senki nem szol bele, minden megvar veszekedes nelkul, meg azert a lakast rendben tartani is mas felnottkent, amikor mar sajat akaratodbol van rend, mert kifejlodott ra az igenyed, nem azert, mert anyad kiabal veled, mikozben te tinikent full leszarod.

De osszessegen minden nelkul is a munka nyer nalam, az iskola nem volt jo, tanulni ugy jo, ha azt tanulod konkretan, amik erdekelnek es abban fejlodsz, nem 65 kulonbozo dolgot egyszerre, aminek a fele nem is erdekel teged.

2021. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazából úgy általában minden érdekelt, mondjuk ilyen ének meg rajz az rohadtul nem. De töri meg fizika, kémia az érdekes volt. Meg kb pihentem végig az iskolapadban. Na meg könnyebb volt muffhoz jutni anno.
2021. aug. 4. 17:37
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
#2 ez aztán az élet.. 0 jövőkép, 0 felelősségvállalás az életért
2021. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miért, neked mi a jövőképed? Diplomám megvan, munkám van. Lakás is van, minimális hitellel. De ettől még jobb poén volt hajkúrászni a lányokat, meg vedelni osztálykiránduláson. Nyilván felnőtt fejjel ezeket már nem csinálom.
2021. aug. 4. 17:53
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Hiaba szerettem az osztalyt, voltak baratnoim, voltam szerelmes, megis nyomasztott es gyuloltem az iskolat. Jo tanulo es jo magaviseletu voltam, rendszervaltas elott volt, gyuloltem azt a legkort. Mai napig kiraz a hideg a csengohangtol, pedig 45 perc lofasz. A legszarabb munkahely sem nyomasztott ugy, mint az iskola.
2021. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyűlöltem a sulit, mindig kiközösítettek, mert csóró voltam (nagyon! Tv, számítógép se volt otthon, zsebpénz semmi, nyaranta egy néni kertjét kapáltam, hogy tízórai legyen évközben a suliban). Most gyárban dolgozok szalagon, külföldön, itt rögtön vefogadtak, pedig sok nemzetiség van sok felől, de már nem kell éhezzek napokig, ha akarok való aki egyszerű programot, mozit, akármit. Csak azt bánom, hogy kínlódtam még gimi után az okj-vel is, rongyokban, csontsoványan. Ha mélyszegénységben élsz és nem vagy okos, csak külföld, és a kétkezi munka vihet ki. Az iskola mai napig a fájdalmat, megaláztatást juttatja eszembe, volt, hogy tanár alàzott meg, ha nem tudtam időben hozni az osztálypénzt.
2021. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9es akkor miért nem tanultál jól? Nem voltál motivált, h kitörj?
2021. aug. 4. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!