Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm rám akarja erőltetni...

Barátnőm rám akarja erőltetni az exét?

Figyelt kérdés

Szóval legjobb barátnőm szakított fél éve a barátjával. Pár hete feljött a téma, és mint kiderült szerinte össze kéne vele jönnöm, mert hogy milyen cukik lennénk. Azt hittem csak viccel, de aztán újra meg újra felhozta, hogy halál komolyan gondolja. Pár napja aztán bevalotta, hogy igazából azért akarja, mert akkor ő is láthatná, mert még szereti őt, de már kapcsolatot nem tud elképzelni. Mondtam, ha szereti, akkor miért nem beszél vele. Erre kitalálta, hogy nem vagyok elég jó barátnő, meg miért nem teszem meg neki, hogy akkor legalább csak barátkozzunk.

Hogy tudnám vele megértetni, hogy nincs igaza?



2021. aug. 4. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, ne haragudj de a barátnőd nem a barátnőd. Egy egoista beteges ember aki a saját céljaira használna. Csunyán fogalmazva kerek perec megmondta hogy ki akar használni. Egy eszköznek használna csak hogy az exe közelében lehessen. Én már ahogy ezt kimondta montam volna neki hogy keressen másik barátnőt mert a részéről én nem vagyok barát csak a beteges vágyainak az eszközeként tekintett rám.
2021. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
1#: jól írta.
2021. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En ezzel a baratnovel beszeloviszonyban sem maradnek, ha ez komoly.
2021. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pfff :D szép kis barátnő
2021. aug. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!