Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Véget vessek a barátságnak?

Véget vessek a barátságnak?

Figyelt kérdés

Az egész akkor kezdődött mikor kapcsolatom lett. Ekkor jött be a vírus is. Nyilván az elején még minden erőnkel tartottuk kapcsolatot barátnőimmel, de mostanra úgyérzem kifakultak a dolgok.

Xy barátnőmmel voltam a legjobban de annyit veszekedtünk ezalatt a 1,5-2 év alatt hogy egyszerűen megutáltatta magát velem. Nemegyszer fejemhez lett vágva hogy milyen szar barát vagyok mert nem keresem annyiszor, vagy nem talizunk. (Két külön városba lakunk csak suli közös) Nyilván többször is a párom választottam helyettük amit szerintem én is elcsesztem. De akkor se értem miért engem állít be szarnak mindenki előtt. Pl:. Lemondok egy találkozót mert közbejött valami, szar vagyok. De ha ő bent ragad a városban ahol élek és hajnal 1kor menni kellett valakihez akkor jó voltam. Amikor suliba vagyunk jól elvagyunk. Legjobb barátomnak hívtam és ő is engem. De vagy a Covid vagy a kapcsolatom vagy mind2 miatt de elcsesződött valami. Amióta nem tudunk talizni rendszeresen, teljesen eltávolodtunk. És őszintén. Nemtudom mit tegyek...


2021. aug. 8. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Üljetek le megbeszélni a dolgokat, de ne interneten keresztül, szerintem személyesen jobb az ilyet.

Beszéljétek meg ki miben hibázott.

Egyébként a covid miatt elég sok kapcsolat ment tönkre sajnos.

Tegyetek egy próbát, ha tényleg legjobb barátok vagytok/voltatok akkor meg tudjátok dumalni.

Érthető valahol hogy a pároddal több időt töltesz, de a barátokat se hanyagold el,ha ne adj isten egyszer szét mentek valamiért a családod mellett a barátaidra szamíthatsz csak.

Ha viszont úgy látod rajta, hogy nem akarja elfogadni a dolgokat és nem hajlik az egész békülésre akkor hagyd, ne fuss felesleges köröket.

Sok szerencsét!:)

2021. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😇
2021. aug. 9. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!