Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány éves korig nem késő...

Hány éves korig nem késő bővíteni a baráti kört / újba csatlakozni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a régi baráti kör teljesen szétszéledt, mindenki másfele költözött el, valakinek már gyermeke van, valaki csak szimplán otthon ülősebb tipus lett, amivel nincs is semmi baj, hiszen nyilván ahogyan telnek múlnak az évek, úgy változik a preferencia.


Viszont az, hogy egy olyan alkalmat nem tudunk megbeszélni, hogy lemenjünk a strandra, vagy, hogy beüljünk valahova enni/inni az már így nekem kevés, nem mindennapra gondoltam, de egy 2-3 hetente jó lenne, ha néha összetudnánk jönni valamire, mert az, hogy csak Facebook-on irogatunk, az nekem kevés.


Persze hálás vagyok a mostani barátaimért is, de olyan magányosnak érzem magam így, hogy csak Facebookon beszélünk, de találkozni nem igazán találkozunk már, így ez nekem nem valódi.


Így 23 évesen nem vagyok lekésve arról, hogy új barátokat, haverokat tudjak szerezni, akikkel el lehet menni iszogatni, találkozni, vagy esetleg bulizni?


Mert azt nem akarom elhinni, hogy minden kapcsolat már csak az online csatornára korlátozódik.



2021. aug. 12. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
mert a következő 54 évedben egyedül akarsz ülni a szobában?
2021. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

korban sosincs késő, inkább ebben a világban egyre nehezebb, én is azt érzem 29 évesen. tizenéve sokkal másabb volt, rengeteg barátságom tartott éveken keresztül...most meg egyszerűen akárhány emberrel próbálkozok, nagyon jó esetben 1 évig kibírják, aztán eltűnnek, mert addig vagy számukra érdekes, ameddig megismernek...nagyon ritka az olyan ember, aki hosszútávú barátságot ki bír alakítani, és igen, mégritkább az, aki előnyben részesíti a személyes kontaktust...


régi barátságaim nekem sem szűntek meg, de szinte kivétel nélkül külföldön kötöttek ki mind, esetleg más városban országon belül és csak alkalmilag tartjuk a kapcsolatot...környezetemben meg nincs senki, munkahelyemen is jóval idősebb korosztályú kollégáim vannak, tehát meg tudom érteni a problémád, nem könnyű.

2021. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!