Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki csatlakozna egy ilyen...

Valaki csatlakozna egy ilyen csoporthoz?

Figyelt kérdés

Talán kicsit későn, de arra gondoltam hogy mivel számos kérdésnél olvastam hogy sokan ismerkednének, de a korlátozások miatt most nem igazán lehet kapcsolatot építeni, csinálok egy chat csoportot ahol ennek lenne tere. Pontosabban már létre is hoztam, aki szeretne csatlakozni annak küldök linket/jelszót. Igazából messenger csoporton gondolkoztam először, de aztán chatzy-n csináltam mert az anonim és talán sokaknak könnyebb úgy elkezdeni az ismerkedést, de ez inkább amolyan beugró és szerintem tök jó lenne tovább jutni ennél. Vagy akinek van jobb ötlete azt is várom.

Én 25 éves, budapesti férfi vagyok, szóval annak örülnék a legjobban ha így huszonévesek összegyűlnénk, de nem fogok korhatárt kitalálni szóval szabad a pálya. Csak pár dolog:

1. Nem társkereső csoport, és ne is csináljunk azt belőle. Mármint az szuper dolog ha két ember esetleg egymásra talál, csak gyakran amúgy sincs meg a gender-balance és ne úgy nézzen ki a chat hogy 20 pasas csapja szelet két lánynak, a többi tag meg le van sajnálva mert az mindenkinek kellemetlen és nem is ad teret az ismerkedésnek.

2. Ne csináljunk dráma-kört sem ebből. Én is imádom a szellemes vitákat de a veszekedést nem, és szerintem senki nem is kíváncsi rá.


Az adta az ihletet, hogy én tök jó barátokat szereztem már így, csak angol nyelvű külföldi csoportokban amik mondjuk tematizált csoportok voltak tehát alapból volt egy közös érdeklődési körünk és eleinte többnyire csak azokról beszélgettünk, egy idő után pedig személyesebbé vált az egész, találkoztunk is páran. Itt most ez az annyival nehezebb (vagy könnyebb lesz), hogy nem kötött de egy próbát megér szerintem.



2021. ápr. 3. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy inkább discordon.
2021. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok egy ilyen csoportban, persze Discord-on. ^_^
2021. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a discord tényleg jobb ötlet, csak már el is felejtettem hogy létezik.

Akkor csinálok ott egy csoportot, és aki csatlakozna dobjon egy üzenetet nyugodtan.

2021. ápr. 3. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel! :)
2021. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy dobd ki ide a linket.
2021. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

No, akkor 7 napig ezen be lehet lépni.

2021. ápr. 3. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel
2021. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!