Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha alapjáraton...

Mit tegyek, ha alapjáraton erős akaratú ember vagyok de a rosszindulat előtt összecsuklok?

Figyelt kérdés

Erős az ilyen ember vagy sem?


Nagyon erős az akaratom és a végletekig ki tudok tartani amellett amit elterveztem de amikor rosszindulatot tapasztalok az emberektől egyszerűen megbénulok, elgyengülök. Nem tudom hogy kezelni. Tudom, ha semmit nem teszek azt gyengeségnek könyvelik el és továbbra is rosszindulattal fognak megnyilvánulni, viszont ha teszek akkor nekem is le kell arra a szinte ereszkednem ami nagyon büdös a számomra. És ezzel megnehezítem a sorsomat, hogy nem akarok én is “rossz” lenni. De amikor ilyen voltam utána mindig pocsékul éreztem magam, tehát nem a legjobb megoldás.


2021. aug. 13. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Feljelentés.
2021. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem vagy erős. Ezzel az erővel bárki az, ha sim út vezet a céljáig. Max a lustaság szab gátat.
2021. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartó vagy ami nagyon sok mindenben segítségedre lesz az életben, és (nem "de") egyben érzékeny ember is. A kettőnek nem kell összefüggenie. Tenni ellene tudsz, nem feltétlenül ugyanúgy rosszindulatusággal hanem okosan. Szituáció függő a dolog, te esetedben nem tudom miről van szó. De el kell fogadni higy vannak ilyen emberek, velük kicsit máshogy kell bánni.
2021. aug. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!