Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? Hol lehet lány barátokat szerezni manapság?

Figyelt kérdés
Oszinten nekem regen eleg sok baratom volt, de az elet elsodort minket egymas mellol, ok is es en is mas tarsasagba keveredtunk, en a mostani tarsasagban nem igazan talaltam igaz baratokat, inkabb csak ismerosoket, nem hianyoznak a regi barataim, de 1-2emberen kivul, nem nagyon van senkim, veluk is ritkan beszelek, csak a csaladommal tartom a kapcsolatot. A parom a legjobb baratom jelenleg. Tudtok esetleg valami tippet?

2021. aug. 16. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátokat "szerezni"?

Kizárt.

Ahhoz, hogy barátod legyen, ismerkedned kell.

- Ismerőseid közt aztán lesznek "cimbora-jelöltek", akik mindaddig veled vannak, amíg hasznuk van belőle.

- Lesznek "haver-jelöltek", akik szívesen vannak veled, alkalomadtán segítenek is, de ott motoszkál fejükben: "segítek, mert egyszer nekem is szükségem lesz az ő segítségére".

- A barátra pedig az jellemző, hogy könnyebb meghalni érte, mint olyan barátra találni, akiért az ember meghalni is hajlandó.

.

Bármelyiket szeretnéd társaságodul, mindenképp előfeltétel a több ember megismerése, ismeretségi kör kialakítása.

2021. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es és hogyan kell ismerkedni, ismeretségi kört kialakítani?
2021. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!