Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiú barátokat...

Hogyan szerezzek fiú barátokat lányként?

Figyelt kérdés

Sok lánynak van fiú barátja.En úgy érzem,hogy jobban kijovok a fiúkkal,mint a lányokkal.

Velük tudnék hulyulni,jobban is érzem magam velük.

Nem párkapcsolatot akarok.

Kérlek ne írjatok olyanokat hogy minden fiú kanos meg előbb utóbb belém szeret.



Hogyan szerezzek fiú barátokat,akik normálisak?



2019. ápr. 7. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Hová valósi vagy, ha nem titok?? :)
2019. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Konditerem, sportegyesület kiváló közeg lenne
2019. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt mondtad kijössz velük... mégis gond összebarátkoznod? Egyébként kb. jönnek maguktól. Vagy lógj velük, akkor ha már mennek valahova, mehetsz Te is. Kb. így. Persze, ha nem tetszik a programjuk, azért ne csináld... Hanem csináld a saját dolgot. Pl. ha iskolába jársz, akkor ha a fiúk piálni mennek, azért Te tanulhatsz, sőt! :)
2019. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

"Kérlek ne írjatok olyanokat hogy minden fiú kanos meg előbb utóbb belém szeret."


Akkor majd megtapasztalod a saját bőrödön, ennyi.

2019. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is nagyban megkönnyítené, ha elmondanád hol élsz...


19/f

2019. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fogom elmondani.
2019. ápr. 7. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Mitől félsz? Lenyomozunk vagy mi? Nem egyetlen egy lány lakik a városokban hanem több ezer, az anonimitásod megmaradna és hasznosabb, városodra vonatkozó válaszokat tudnál kapni..
2019. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Ezen az oldalon ne! Ezt mindenképp fontosnak tartom leírni. Sok privátot fogsz kapni, de abban biztos lehetsz, hogy a 99%-a nem barátkozni akar.


Nehéz helyzet a mai világban, az emberek valahogy elfelejtették a barátság jelentését és nem tudnak párkapcsolaton kívül mást elképzelni az általuk kedvelt nemmel, elég zavaró jelenség.


Milyen hobbijaid vannak? Ha "tipikusan fiús" tevékenységeket végzel akkor ésszerűen nőnek az esélyeid a havertalálásra. Például pc-s játékok, testedzés, mémek, harcművészet meg egyebek összehozzák az embereket.

Ha érdekel valamilyen szubkultúra, akkor annak a netes csoportjaiban is tudsz találni emberkéket. Én fiú vagyok, és mikor haverokat kerestem mindkét nemből, akkor egy rocker és egy rap zenével foglalkozó Face csopiba posztoltam, amitől gyűltek az üzenetek, bár sajnos ott is az volt a helyzet, hogy az emberek 90%-a nem csak barátkozni akart, de ezt ki kell szűrni, hogy ki mit akar.

2019. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerezz olyan fiu baratokat akiknek mar van baratnojuk szval nem fognak beledszeretni...problema megoldva
2019. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt írod hogy jobban kijössz a fiúkkal és jobban érzed velük magad akkor miért nem lógsz azokkal a fiúkkal akik miatt kialakult benned az a vélemény?
2019. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!