Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek LÁNY barátoka...

Szonjaaaa kérdése:

Hogyan szerezzek LÁNY barátokat? Lány vagyok, de kb. csak fiú barátaim vannak. Több lent.

Figyelt kérdés

Alapból sincs sok barátom, de lány barátom kb. nincs is, csak ismerősök.

Szeptembertől új suliba fogok járni, ez nyugtat, de azért félek, hogy nem lesz normális lány. Annyira elegem van néha a lányokból. A fiúk soha nem beszéltek ki, a lányok, hagyjuk is. Talán ezért nincs lány barátom, elvagyom a fiúkkal, de azért jól jönne néha egy lány legjobb barátnő, akivel lehetne csajos progit csinálni.

Sulin kívűl hol ismerkedhetnék?



2021. máj. 8. 02:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem túl szép, vagy vonzó vagy. Olyankor szokott ez lenni. A nők utálnak, mert féltékenyek rád, a férfiak meg körülötted legyeskednek.
2021. máj. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, körül írjam magam? Oké.

178 centi vagyok, barna, középhosszú hajam van, barnás-zöldes szemem.

Az igaz, hogy az orromra sok lány irigy, mert tipikus „csúszda” orrom van, olyan mint pl. Maggie Lindemann-nak.

Én viszont teljesen átlagosnak érzem magam, sőt, szerintem vannak nálam sokkal szebb lányok. Remélem nem

ez az oka, viszont, ha nem ez, akkor nem tudom, mi.

2021. máj. 8. 02:40
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

nekem mondhatod, én csak egy meleg srác vagyok, nekem minden nő "egyforma" :D

de hidd el, hogy valami kell, hogy legyen benned, talán éppen az, hogy nem vagy tudatában a saját kisugárzásodnak.

A fiúk nyolcadik osztály után már nem szoktak "csak úgy" barátkozni a lányokkal, ha ennyi fiú barátod van, tetszel is nekik.

2021. máj. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretnék legjobb lány barátnő/t/ket.

Tényleg.

Mit tegyek?

2021. máj. 8. 03:30
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem igaz, hogy utáljuk a szépeket, max ha valaki agyban nagyon elcseszett.

Egyrészt probléma lehet a hozzáállásod, ("annyira elegem van néha a lányokból") nekem nem kifejezetten szimpatikus, ha valaki rögtön leír csak és kizárólag a nemem miatt.

Ha félreteszem, hogy az előítéletességeddel nálam pl máris elvágtad magad, engem zavarna, hogy húsz centivel magasabb vagy, nem lenne kényelmes így beszélgetni, ergo ha nincs valami nagyon extra jellemed, vagy jövök ki veled különösen jól, akkor inkább mással csevegnék.

2021. máj. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Átgondoltam, igaziból a szép lányok többnyire népszerűbbek, mint a minden másban hasonló kevésbé szépek. Holdudvar hatás, gondolom. Nem is ez a lényeg, hanem hogy ezt az opciót kizárnám a helyedben
2021. máj. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5.

Te meg, csak azért nem beszélgetnél velem, mert 20 centivel magasabb vagyok? Ki is az előítéletes? Hm? :)

2021. máj. 8. 04:00
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Azt hiszem elbeszéltünk egymás mellett. Az adott személy neme nem határozza meg a jellemét, viszont ha egyszerűen akkora a magasságkülönbség, hogy nem tudok a kényelmes beszélgetőtávolságomban állni valakitől, úgy, hogy rendesen a szemébe is tudjak nézni /ez nekem elég fontos, hogy ennyi tiszteletet megadjak mindenkinek/, akkor egy idő után kényelmetlen. És nem szándékosan csinálom, de egyszerűen emiatt jobban szeretek alacsony emberekkel beszélgetni, ha csak "haver".
2021. máj. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8.

Totál hülyeség. Soha ne legyen palid ilyen felfogással, még a végén megtudja, hogy mekkora problémáid vannak. Ja, és nehogy kitörd a nyakad, vigyázz magadra. ;-)

2021. máj. 8. 04:13
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Látod, most már biztos vagyok benne, hogy nem az alacsony emberek magas koncentrációja a probléma, hanem a viselkedésed. Véleményt kértél, kifejtettem a sajátomat, erre a reakciód a sértegetés és személyeskedés. Azt is említettem, hogy ez a felületesebb kapcsolatokban számít főleg. Pasik meg vannak 180 alatt is, szóval köszi, megvagyok tökéletesen 🙂
2021. máj. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!