Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ismerkedni, barátkoz...

Hol lehet ismerkedni, barátkozni a legjobban? A facebook barátnőkereső csoport nem az igazi számomra, viszont más ötletem meg nincs. Budapesten élek,barátaim nincsenek. 24L

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 18:57
 1/5 Kecskeember ***** válasza:
37%
Itt a gyk-n. :)
2021. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
gyk-n ? muhaha
2021. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nálam alapból ki van zárva minden online platform. Nincs valami hobbid? Az alapján a legkönnyebb meg suliban/egyetemen. Utána pedig barátokon keresztül.
2021. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Gyk, bár itt elég vegyesek az emberek és a tapasztalatok. Vagy online még a Bumble BFF, ez kifejezetten barátok keresésére van. Úgy működik, mint egy standard társkereső, jobbra-balra kell húzogatni az embereket, aztán imádkozni, hogy belebotlassz néhány olyan arcba, akikkel szimpatikusak vagytok egymásnak. (Tipp: ha csak barátokat keresel, akkor a Bumble társkereső funkcióját külön ki kell kapcsolni.) Vagy Meetup, itt tematikus események vannak: jóga, könyvklub, borkóstolás, túrák, stb. Most így hirtelen ezek jutottak eszembe, amúgy egyetemen, kollégákon, hobbikon keresztül.
2021. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem lehet itt is, én is ismertem meg elég sok embert itt az évek során, párral élőben is. De ez inkább rajtad múlik, mert ha online is megy az nagy segítség, persze nem mindenki így működik. Mindenképp segít ha nyitott vagy viszont!
2021. aug. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!