Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tinderen/badoon 24 éves...

Tinderen/badoon 24 éves srácként mennyi esélyem van csak barátkozás céljából találnom bárkit?

Figyelt kérdés
Nyilván "oh randi app erre van" de azért lehet simán barátokat is találni, és elviekben sikerült is néhányszor, de érdekes módon mikor megmondtam hogy párom van akkor már zavarta őket, pedig eleve közöltem hogy csak beszélgetni és barátkozni vagyok. Szóval érdekel, ti ilyen cipőben voltatok már, van értelme? (Mind pasi mint nőként)
2021. aug. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tényleg ne ott csináld már... nincs elég kamus meg csak unatkozó ember, még pluszba csak barátkozni is akarnak.

Mondok egy példát: beülök egy étterembe, mert elfáradtam és amikor jön a pincér nem rendelek semmit. Elméletben lehet, de akkor mért nem az étteremmel szemben levő parkba ülök le, ha tudom hogy azt a helyet ahová bementem másra találták ki?

2021. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőt,pasit találni sokkal könnyebb mint barátot, tök mindegy hogy próbálkozol. Amúgy a legtöbb ember kapcsolatot keres vagy csak dugni akar ezeken az oldalakon. De sok olyan van aki csak unalomból regisztrált pl én..nem is használom.
2021. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezek inkább társkeresésnek lettek kitalálva. Ha barátkozni akarsz, akkor ott a Yubo, az is ugyanolyan húzogatós, mint a Tinder.
2021. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!