Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz lenne elmondan...

Szerintetek gáz lenne elmondani, hogy azért nem beszélgetek annyit egy barátommal esténként, mert kaptam egy szobatársat(29 vagyok)?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel minden este 4-5 órákat szoktunk írogatni egymásnak, elég sokat tud is rólam, azt is tudja hogy a szüleimmel élek és hogy nálunk nyaral a fivérem a családjával de nem mondtam neki, hogy megkaptam szobatársnak őt. Aztán a bátyám ilyen 10-11-kor szokott lefeküdni, nekem meg nincs képem tovább számítógépezni amíg ő alszik.

2021. aug. 16. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, egyáltalán.

Nyilván megérti,hogy tekintettel vagy a báttyádra és nem zavarod azzal,ott gépezel.

2021. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs telefonod? :D
2021. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amennyit írunk arról ez nekem kivitelezhetetlen.
2021. aug. 16. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy ha nem hangos a géped, akkor szerintem nem zavaró.

Nálunk is évekig ez volt a felállás a bátyámmal, hogy én aludtam, ő még hajnalig gépezett, de mivel frankó hűtés volt a gépében, így az nem zavart, illetve az sem, hogy püfölte a billentyűket, vagy épp kattintott. Aztán egy ideig fordítva sem volt ezzel gond. Pedig egyikünk sem laptop párti, szóval PC-vel rendelkeztünk akkoriban is.

De egyébként, ha neked mégis kellemetlen lenne így, akkor mondd el a barátodnak kerek-perec, megfogja érteni. Hisz a barátod.

2021. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz ha szeret akkor megérti
2021. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Én ilyenkor elgondolkozom, hogy milyen barátság is lehet köztetek, ha ide jössz Gyakorira kérdezni róla. Tehát én a barátaimmal mindent meg tudok beszélni. Ebben a helyzetben én annyit írnék, hogy "bocsi, chief, de tesh a tyúkokkal megy aludni, én meg nem akarom zavarni, úgyhogy majd ha elmentek, csacsogunk ismét egész éjjel. Addig meg csak 10-11-ig vagyok online". Erre meg haverom annyit írnia, hogy "understandable, have a nice day!" és el van intézve. Tehát én nem értem, hogy állításod szerint van egy barátod, akivel ennyit nem tudsz megbeszélni? Vagy a barátaim és én vagyunk superiorok? Szal' nem értem egyszerűen. Teljesen érthető indokod van, hogy miért nem érsz rá beszélni. Én konkrétan 1 hétre mentem Magyarországra nyaralni, barátokhoz, nem is voltam online egész nap, este is csak 1-2 üzenet erejéig mentem fel, közöltem barátokkal, hogy most pereg Magyarország és a nyaralás meg mindig vendégségben vagyok 0-24-ben, szóval nem tudok írni. Mindenki értette, jó nyaralást kívánt és ennyi volt. Majd mikor visszaértem helyemre, írtam nekik, hogy na, re, folytatódhat minden.


Szóval az a gáz, hogy te ezt nem tudod megbeszélni egy barátoddal. Milyen barátság lehet az, kérem szépen?

2021. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fontosabb a kommunikáció, akkor írásban is le lehet rendezni, - ezzel senkit nem zavarsz!
2021. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7#+: Bocsi, - közvetlenül a kérdésre válaszoltam!
2021. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!