Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb fiú barátom társaság...

A legjobb fiú barátom társaságban mindig megaláz.Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Az elején még vicces,viszont utána már kellemetlen és valamikor nagyon rosszul is esik.De nem csak velem szokta ezt,hanem a barátnőjével is.Eddig csak párszor mutattam ki ,hogy rosszul esik.

Vajon miért csinálhatja ezt?

Én 18l,ő17f



2021. aug. 17. 08:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Semmi olyat amivel csicskája lennék,csak beszol pl hogy csunya vagyok stb.De mikor felhozom neki mondja,hogy nem vagyok az csak hülyéskedik.

Nekem viszont kell az életembe,hogyha nincs más ne unatkozzak.

2021. aug. 17. 10:05
 12/24 A kérdező kommentje:
Sose sértődik meg hiába mondok neki bármi rosszat,néha ugy erzem nincsennek erzelmei.
2021. aug. 17. 10:07
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

De tényleg ne hagyd,hogy beszólogasson,még viccből se.

Ha mond valami bántó viccet,akkor szólj rá,hogy ez most nem kellett volna.

2021. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

"hogyha nincs más ne unatkozzak."

-azért faca vagy te is na...

2021. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
"Nekem viszont kell az életembe,hogyha nincs más ne unatkozzak." neki meg arra kellesz, hogy néha meg tudjon mást alázni. Egymásnak lettetek teremtve. Valahogy ezután a kijelentésed után nem tudlak sajnálni, megérdemlitek egymást pfej.
2021. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ezek után amiket csinál nyilván nem szeretem már annyira!
2021. aug. 17. 12:07
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha sokszor mondja, hogy csúnya vagy, akkor egy idő után elhiszed. Még akkor is, ha hozzáteszi, hogy csak viccelt.
2021. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán adok már a véleményére.Nagyon egy seggfej,viszont megbízható.Azon kívül ,hogy bunko mindenkivel, más baj nincs vele.
2021. aug. 17. 17:48
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Miért, az nem elég, hogy bunkó mindenkivel?
2021. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Először sajnáltalak, azt hittem, tanácsra van szükséged, hogyan jelöld ki a határaidat vagy hogyan hátrálj ki ebből a lelkileg romboló baráti kapcsolatból. De meglepődve látom, hogy nem szándékozol tenni semmit, csak panaszkodni jöttél. Hát figyelj, ha te szeretsz nyitott szájjal szaladgálni abban a bizonyos erdőben, akkor egészségedre.
2021. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!