Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tehetnék...

Szerintetek mit tehetnék annak érdekében, hogy egy jobb barát legyek?

Figyelt kérdés

1. Nagyon sokszor féltékeny vagyok a legjobb barátnőm más barátaira. Úgymond fenyegetve érzem magam általuk, mivel félek hogy a barátnőm le fog engem cserélni rájuk. Utálom ezt magamban hiszen tudom hogy hülyeség és nem sajátíthatom ki őt, de mégis így érzek


2. Nehézen bízom meg a másikban és hiszem el hogy valóban az én barátom akár lenni és valóban szeret engem. Emiatt sokszor kérdezem meg hogy utál-e, mérges-e rám legtöbbször minden ok nélkül és tudom hogy ez idegesítő tud lenni, de ha nem kérdezem meg akkor egész végig csak ezen jár az agyam.


3. A legkisebb enyhén bunkó dolgot, beszolast vagy barmit is magamra tudok venni, támadásnak érzem magam ellen és elutasításának élem meg, még akkor is ha tudom hogy a másik ember csak viccelt.


4. Kissé egy nyomulos/tapadós embernek mondanám magam. Folyamatosan a barátnőmmel akarok lógni, beszélgetni vele meg minden, folyamatosan érezném kell azt hogy szeretnek és hogy érdeklem a másik embert. Ti az ilyet mennyire tartjátok idegesitonek vagy túl soknak?


Ezek a dolgok okozzák így a legnagyobb konfliktusokat, problémákat az baratsagaimban és mindenképp javítani akarok rajtuk de fogalmam sincs hogy és mit kéne csinálnom hogy ezeken valtoztassak.



2021. aug. 19. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináld azt amiket leirtal csak pont az ellenkezőjét
2021. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom az ellenkezőjét csinálni annak amit írtam, mivel nem tudom hogy tudnám kontrollálni azt ahogy érzek.
2021. aug. 19. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:

volt egy pont ugyanilyen barátnőm, de nem bírtam tovább, májusban leépítettem örökre, eredetileg azért barátkoztam vele mert megsajnáltam, folyton hajtogatta hogy nincsenek barátai, idővel megismertem és azt gondoltam milyen jó fej, aztán ő mikor elkezdte biztosnak érezni a barátságomat, olyan szinten elkezdett bunkózni, hogy az volt ami miatt betelt a pohár, oda is raktam neki hogy ne csodálkozzon hogy nincsenek barátai..


szóval, a lényeg, hogy ne görcsölj rá add önmagad, és ha személyiségeddel van valami baj az úgyis kiderül, és tudsz rajta változtatni, fejleszteni önmagad

2021. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!