Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire hatásos ha a fiú aki...

Mennyire hatásos ha a fiú aki tetszik azelőtt pl a kedvenc zenéit hallgatom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú de ő még nem ismer engem majd most fogunk egy társaságban lenni egy házi buliba. Hogy jobban bejöjjek neki vagy felfigyeljen rám szerintetek mit kéne tennem?

2021. aug. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk beszélgess vele?

Legyél nyitott, menj oda hozzá, hozz fel egy közös témát és utána adja magát a helyzet.

2021. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, ne játszd meg az ízlésedet elötte, hallgasd csak azt amit te a kedvenceidnek tartasz.

Ne csak te ismerd meg, hanem hagyd hogy ő is megismerjen téged.

2021. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy cameronxbabexx írja.
2021. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha csak azért hallgatod, hogy imponálj, az szerintem elég nyalizós és taszító. Akkor hallgasd, ha tényleg tetszik az a zene.


Amúgy meg ez tipikus olyan esetnek tűnik nekem, ami után majd panaszkodsz, hogy "nem vette a lapot". Ennél konkrétabbnak kell lenned, lásd egyes válaszát.

2021. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretem azokat a zenéket
2021. aug. 22. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem kétségbeesettnek tűnne az, aki pont véletlenül azt hallgatja előttem, amit én is szeretek. Ki lehet szúrni, hogy valami mikor jön természetesen, és mikor valami erőltetett játszma eredménye.
2021. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!