Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Annyi a történet röviden, hogy haverom épp mondta, hogy megy a lottózóba tippmixelni én pedig megkértem, hogy a Ferencváros - Young Boys elleni párharcon jelölje meg nekem a vendég győzelmet, én pedig erre adtam neki 5 ezer forintot, hogy tegye rá.

Erre ideállít a szelvénnyel amin kiderült, hogy végül hazai győzelmet jelölt be és arra rakta rá a pénzemet. Én mondtam neki, hogy teljesen megőrült. Azt mondta nyugodjak meg és bízzak benne, de képtelen vagyok lenyugodni. A múltkori meccs alapján semmi reális esély nincs Ferencvárosi győzelemre. Mondtam is neki, hogy ha veszít a szelvény akkor vissza fogom kérni az ötezrest.

Szerintetek jogosan kérném vissza a pénzt? Mert ő meg azt állítja, hogy nem kötelessége visszaadni. Meg ő szerinte nem jogos a felháborodásom mert ennyi erővel én is elmehettem volna, de mégis az elején ő vágta rá határozottan, hogy bízzam csak rá.



2021. aug. 24. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Ha nyer a Fradi, odaadod neki a nyereményt? Nagy esély van rá, hogy nyer, a hazai drukkereknek nagy hajtó ereje van.
2021. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

NEM, nem jogos a felháborodásod, mert ez a lustaságod miatt történt.

Ö sem viselkedett korrekten, te meg nem tudod eleve bizonyítani, mit is mondtál.

2021. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nyeld le a dolgot, de a kimeneteltől függetlenül többé ne állj szóba vele! Akkor se, ha most így nyersz.
2021. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Mindketten hibások vagytok!

Te nem mentél lottózoban,az haverod meg hülye mert nem viselkedett korreken.

Akkor mond az neki,hogy b.... meg ha ilyen gyökér.

2021. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Mentél volna el te magad.
2021. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!