Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodása?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel 18 éve barátnők voltunk. Lett egy barátja, akivel nem stabil a kapcsolata, de gyereket vár tőle. A lényeg az, hogy náluk aludtam és a barátnőm megkért, hogy segítsek neki főzni illetve, hogy a barátja szemöldökét szedjem ki. Miután segítettem megfőzni, azutan kimentem a konyhából és a barátja szólt nekem, hogy szedjem ki a szemöldökét. Bementünk a szobába lefeküdt háttal az ágyra, én meg az ágy szélére ültem, majd rádőltem kicsit közel hozzá, hogy lássam a szemöldökét miközben szedem ki, így sajnos hozzá értem kb. a mellhasommal a vállához. A barátnőm ezt meglátta és egyből azt állította, hogy én rajta feküdtem, de ezt már facebookon írta le nekem. És, hogy ezt nem nézte volna ki belőlem, hogy én ilyet megteszek és soha többet nem akar már velem lenni, beszélgetni stb. Pedig semmi rossz szándékom nem volt ezzel. Véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy ti mit tennétek, mit gondolnátok erről?
2018. jún. 23. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
MIt tudsz rá mondani. Nem történt ilyen.
2018. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiú nem mondott erre semmit ? Nem tudom elég kis fura lány hát mindenképp beszéljél vele ha lenyugodott bocsi de ez így külső szemlélőként vicces,hogy ezen felkapja a vizet pedig semmi se történt :D szerintem ezt megoldjátok!;)
2018. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem ő szedte ki a barátja szemöldökét? Ez olyan, hogy egymás közelében vagytok, egymáshoz érhet a testetek.

Ha ilyen idióta a barátnőd, akkor ne keresd többé. Amúgy se százas, hogy nem stabil kapcsolatban gyereket vállal.

2018. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora agykuki az egész sztori :D


Miért szedi egy férfi a szemöldökét? Miért nem tudja magának kiszedni? Miért kell ehhez lefeküdni és egymásra borulni? Miért nem ért rá egy napot az egész és miért nem a barátnője szedte ki neki? Miért a vendég szedi ki a szemöldökét? Most akkor egyből állította vagy csak írt Facebookon a barátnő? Miért nem ment oda és szólt? Bemegy, látja, hogy a párján fekszenek, majd kijön és ír egy üzenetet? Ha egyből írt miért nem beszéltétek meg egyből?


Eszem megáll :D

2018. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még ott tartok, hogy főzés után kiszeded a barátnőd pasijának a szemöldökét... Ez... ez furcsa. Az kevésbé, hogy a terhesség kiválthat túlzott érzelmi reakciókat.
2018. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Én is hasonlóképpen gondolom, mint ti.. csak biztosításra volt szükségem!


#4/5 válaszoló A történet úgy volt, hogy megsértődött. Aztán jött a barátja szólni nekem, hogy beszéljek vele, mert haragszik mindkettőnkre, hogy nem a konyhán voltam, hanem a szemöldökét szedtem. Eleve másképp adta elő a sztorit. Én meg mondtam, hogy engem nem érdekel, úgy voltam vele, ha ott vagyok mért nem mondja a szemembe. Haza indultam és miután kiléptem az ajtón, rá 10 percre írt, hogy látta, hogy “rajta fekszek”.


És igen, ha ilyet lát egyből oda kellett volna jönnie és nem

várni a csodára.


Teljesmértékben igazatok van, köszönöm még egyszer, majd idővel megpróbálom vele megbeszélni. Bár nekem ez elég rosszul esett...

2018. jún. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!