Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy nagyon jó barátság...

Ha egy nagyon jó barátság egyszer tönkrement, helyrehozható annyira, hogy olyan legyen mint azelőtt? Egyáltalán érdemes küzdeni érte?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ugyanolyan jó sose lesz.
2014. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt ebben részem. Nagyon összevesztünk, megszakítottunk minden kapcsolatot egymással.

2 év telt el, amikor ő írt facebookon, hogy látja, már boldog vagyok, és örül neki. (Én is szoktam nézegetni, vele mi a helyzet, de nem mertem megkeresni.) Újra elkezdtünk beszélgetni, most már ugyanolyan jó barátok vagyunk, mint régen. És tudjuk azt is, hogy ki mit rontott el, sikerült megbeszélnünk.

Szóval ha úgy vesszük, nem küzdöttünk érte, de voltunk olyan jó barátok, hogy még így is egymásra találtunk idővel.

2014. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ami tönkremegy, azt már nem lehet ugyanolyanná tenni. Persze próbálkozni lehet vele, de szerintem esélytelen.


Gondolj bele, eltörik egy váza, összeragasztod, visszateszed a helyére, de onnantól fogva másként fogsz tekinteni rá, mert tudod, hogy törött és még ha meg is tartod, már nem fog úgy tetszeni, mint előtte.

Béna hasonlat, de remélem érted.

2014. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek megbocsátanak, de nem felejtenek... Én fél év kihagyás után békűltem ki a most már megint legjobb barátnőmmel :) egy szinte egész éjszakán át tartó őszinte beszélgetés kellett ehhez (iszogatás mellett), de ettől nem felejtettük el azt a borzalmas félévet, de túlléptünk rajta... Olyan már sose lesz, mint régen volt, de majdnem olyan csak ott vannak a rossz emlékek viszont ez a fél éves megpróbáltatás csak erősítette a barátságot :D
2014. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet!
2014. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, soha.
2014. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"A barátság aranyfonál, amely könnyen elszakad. Össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad."
2014. febr. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy nagyon jó barátság egyszer tönkrement, akkor nem is volt nagyon jó barátság.
2014. febr. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A legjobb baratnommel szemben rengeteg hibat elkovettem es o is ellenem. Nagyon utaltuk egymast mikor osszevesztunk. Aztan rajottem hogy nagyot hibaztam es mar csak szomoru voltam hogy elcsesztem. Es akkor amikor ujra beszeltunk hosszu kihagyas utan es sirva fakadtam a boldogsagtol. :) Most pedig ott tartunk hogy ugyanugy viselkedunk egymassal mint anno az osszeveszes elott. Sot meg jobban becsuljuk egymast. :)
2014. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyelj egy jó barátság éppen azért jó, mert minden hibájával együtt meg tudtok bocsájtani a másiknak, elismeritek a saját hibáitokat és akárhányszor vesztek is össze a hosszabb rövidebb kihagyások után is újra egymásra találtok, tehát érdemes küzdeni :) #4-es voltam
2014. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!