Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a barátság szerintetek még...

Ez a barátság szerintetek még helyrehozható?

Figyelt kérdés

Van egy (volt) barátom. Keményen összevesztünk, teljesen megszakítottuk a kapcsolatot, minden lehetséges közösségi oldalon tiltottuk egymást. Már egy jó ideje nem beszéltünk, lehet jót tett ez a szünet. 3 hete volt a névnapja is, boldog névnapot kívántam neki, nem tudom mit érzett. Örült-e vagy nem érdekelte.. Miután megírtam az üzenetet egyből vissza is tiltottam, mert féltem a reakciójától. Egy ideje nem beszélünk, de ha majd valamikor újra ráírok és bocsánatot kérek, stb. Akkor helyre lehet hozni?


Kisebb korunk óta ismerjük egymást. Az összeveszés a nézeteink különbözősége miatt történt, de ezt már megtanultam kezelni, mindenki más gondolkodással rendelkezik. Ezt már felfogom, nem veszekednék ilyen dolgok miatt. Voltak veszekedéseink ezelőtt is, de azt mind meg tudtuk oldani, minden problémát megbeszéltünk. Lehetséges-e a békülés? Vagy ennek annyi? At idő állítólag "gyógyít".



2018. máj. 24. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden eset más és más, ha helyre szeretnéd hozni, próbáld meg! Nem lehet tudni a végkifejletet előre.
2018. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is oldd fel a tiltást, ha meg akarod menteni a barátságot akkor ne félj szembenézni a reakcióval.


Írj rá, kérj tőle bocsánatot, és mondd el hogy mennyire hiányzik a barátságotok.

Ha ő is rendbe akarja hozni a kettőtök kapcsolatát, akkor sima ügy lesz.

2018. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Hát én ilyen gyerekes embertől biztosan nem akarnék már semmit.


Rám ír, de le is tilt... szerintem hagyd békén, jobban jár.

2018. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D :D


Mindenben fogadni mernék, hogy személyesen nem ezt mondanád "netgengszter" :D. Na mindegy :D.

2018. máj. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!