Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyi ostoba előítéletes...

Ennyi ostoba előítéletes ember köze nektek hogy van kedvetek kimenni?

Figyelt kérdés
Csak mert az ember társas lény? Kész ennyi a magyarázat? És semmi igény nem társul az egészhez?
2021. szept. 2. 16:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért merünk kijárni, mert tudunk differenciáltan gondolkodni (pl. tudjuk, hogy nem mindenki előítéletes) másrészt nincs szoc. fóbiánk (pl. még előítéletessekel is merünk érintkezni verbálisan).
2021. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1


Nyilván nem mindenki de nagyon sokan és azok az élmények kedvét szegik az embernek. Azon kívül még függ attól mennyire tartanak értékesnek, ha genetikai, pénzügyi vagy társadalmi rang miatt értékesnek tartanak akkor együttműködőbbek általában. De kérdés az, ez téged mennyire zavar, a társadalmi igazságtalansággal mennyire engedi a lelkiismereted, hogy együtt élj.

2021. szept. 2. 16:19
 3/29 anonim ***** válasza:

16:14-es vagyok


"genetikai, pénzügyi vagy társadalmi rang" -na, ezekről mesélj csak? Nekem ezek a dolgok újak.

2021. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

3


Aham. Ha ezekre nem figyeltél fel valószínű nem indultál hátrányokkal. Így nem tapasztaltad meg az előítéleteket, intoleranciát.

2021. szept. 2. 16:40
 5/29 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, előítéleteket és intoleranciát tapasztaltál. És e 3 tényezőre vezeted vissza. Bemutatnád, hogyan függ össze a tapasztalatod a 3 ranggal?
2021. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, Kérdező!
2021. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5


1. Ha genetikailag felsőbbrendűnek ítélnek (külső megjelenés, fizikai erő, izomzat, hangszín, mozgáskoordináció) akkor kevesebb előítélet ér

2. Ha pénzügyileg felsőbbrendűnek ítélnek akkor a csapatodban akarnak lenni, kevesebb rosszindulat és előítélet ér

3. Ha társadalmi befolyásod van, hatalmi pozícióban vagy például munkádból kifolyólag, kevesebb előítélet ér


Ezek remélem nem újdonságok. Kínos lenne.

2021. szept. 2. 16:56
 8/29 anonim ***** válasza:

16:43-as vagyok


Köszi a kiegészítést.


Egy apróság: kik ítélnek magasabb v alacsonyabb rendűnek?

2021. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy sincs. Holnap mennem kell, rosszul is vagyok rendesen 2 napja.
2021. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Kedves 17:03-as! A szociális fóbia sikeresen kezelhető!


Más tüneteid is vannak?

2021. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!