Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 12 éves fiú és egy 22...

Egy 12 éves fiú és egy 22 éves fiú ki tud jönni egymással szerintetek?

Figyelt kérdés
Most fogják egymást megismerni, napokig együtt fognak aludni mert úgy van a szoba beosztás, többieket egyikkel se akartam egy szobába tenni (nem rokonok amúgy, csak baráti összejövetel lesz stb)de teljesen más életszakasz, így felmerül, hogy mivan ha nem jönnek ki jól? 32N

2021. szept. 12. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Hát olyan sok közös téma nem nagyon lesz,úgy tekintenék rá mint egy gyerekre,tehát úgy is kezelném... Végül is ki jönni kitudnék vele, de mondjuk a barátom biztos nem lenne.


Ha apa lennék biztos mást írnék erre. 28f

2021. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Néhány napot simán kibírnak
2021. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem sokáig.
2021. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
De amúgy simán jól jöhetnek, ha elfogadják egymást és tudnak beszélni
2021. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én 20 éves vagyok. Szeretem a gyerekeket, de néhány óra elég belőlük. Én biztos megbolondulnék.
2021. szept. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindketten bőven érettebbek a koruknál (a 12 éves nem viselkedik tipikus gyerekként, a 20 éves pedig nem egy fiatal felnőtt, hanem egy öregember toleranciájával rendelkezik) akkor igen.
2021. szept. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, ez sok mindentől függ, pl virtuális térben tök jól el tudnak lenni, online játékban bátyám meg öcsém és haverjai, pedig van köztük 11-13 év.

Élőben meg egy gyerekesebb huszonéves elvan egy koravénebb tizenévessel, szerintem.

2021. szept. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha a 12 éves nem idegesíti a nagyobbat, akkor nem lesz baj, de én nem ragaszkodnék ehhez. Miért muszáj, hogy egy szobában legyenek?
2021. szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha találnak közös pontokat, pl.foci vagy online játékok, akkor egy darabig biztos ellesznek. Nem tudom, miről van szó, de csak nem kell már egész nap együtt lenniük.
2021. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!