Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nők, akik kapcsolatban vannak!...

Nők, akik kapcsolatban vannak! Fontosak még a barátaitok vagy mostmar nem, és bőven elég nektek, hogy van egy szerető párotok?

Figyelt kérdés
Őszintén! (csak szavazás)
2021. szept. 12. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, fontosak a barátaim, mindig is azok lesznek
Nem, eltávolodtam tőlük...
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok párkapcsolatban, de ez most komoly? Én próbálnék nem eltávolodni tőlük, mert mi lesz, ha szakítok a pasival? Akkor nem csak őt, de a barátaimat is elvesztettem, a semmiért. Amúgy meg barátok mindig kellenek, nem elég egy partner, legalábbis szerintem.
2021. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sosem voltak különösebben közeli barátaim, mindenkinél mindig csak sokadik voltam a "sorban". A párom viszont egyben a legjobb barátom is, a vele való kapcsolat bőven pótol mindent, amit a barátaimtól vártam volna. Szóval én bevallom, hogy a párom fontosabb, eltávolodtam miatta a barátaimtól és ezt nem bánom (ők sem, bőven maradt társaságuk nélkülem is).
2021. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, fontosak a barátaim, hogyan is ne lennének azok?

A párom került az első helyre, ez igaz, de attól még ugyanúgy napi szinten beszélek és hetente legalább egyszer találkozok a barátaimmal. Ugyanúgy az életem szerves részei maradtak. A családomat se dobtam el a páromért, velük miért tenném? Pláne úgy, hogy a párommal vannak közös barátaink is.

2021. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát engem dobtak. Egy szó nélkül, holott addig minden egyes nap beszéltünk. Alja, szemét húzás volt attól, akiért a kezem is tűzbe tettem volna...


Nekem a barátok ugyanolyan fontosak maradnam pártalálás után is.

2021. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden barátom megmaradt. A párommal is jóban vannak, kedvelik. Általában együtt találkozunk velük.
2021. szept. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden barátom megmaradt. A férjemnek is. Annyi, hogy tizenév alatt ezek a barátok már inkább közös barátok lettek.
2021. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontosak, szinte többre tartom a barátaimat, akikkel ovi óta együtt vagyok, mint a párom. Viszont sajnos a legtöbbnek ha van pasija eltűnik és ha gondja van csak akkor jelentkezik…
2021. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!