Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok, ha ilyen...

Skorpió87 kérdése:

Mit szólnátok, ha ilyen szituációba keverednétek? Mennyire lehet ilyenkor magát hibáztatni az embernek, Ti mit tennétek ezek után?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akiről kiderült, hogy több év után képes volt kiteregetni a magánéletem egy közös barátnőnknek, persze elmondtam volna neki is, ha úgy érzem, de én nem szétkürtölni akartam. Csak ennek az egy nőnek mondtam el. Aztán a párjának hagyta évekig, hogy ellenőrizze a közösségi fiókját, mindent tudott a levelezgetéseinkről, minden egyes ismerőse beszélgetését nyomon követte. Részleteket nem tudok, mert nagyon durván összevitatkozott a párjával, most is elég illuminált állapotban van. A párja meg nekem esett, a barátnőm fiókjáról írt és hívott a csaj nevében engem, szinte már zaklatott, hogy ne válaszoljak arra, amit a barátnőm nekem ír, felejtsem el. De ebbe nem szólhat bele. A csaj ha minden igaz, más pasihoz költözött, és úgy fest, hogy ott lesz egy darabig, vagy nem tudom. Egyszerűen képtelenség ezt feldolgozni, Ti mit tennétek, ha valaki lóvá tesz, szédít Titeket évekig? Miért engedte a csaj, legalább közölte volna velünk, barátnőkkel, hogy ne írjatok semmi bizalmasat legalább. Ez nem barátság, erre szavak nincsenek. 30-as nőnek ennyi esze van manapság, ilyen világot élünk? Köszönöm a válaszaitok! :)

2021. szept. 17. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős az én haverkám mindenki előtt (mögöttem) elmond mindennek. Én teljes mértékben megszakítottam vele a kapcsolatot,ha keres nem veszem fel a telót stb.


De nem mondom meg neki miért,nem adom meg az örömet ezért neki.

Egyszóval leszarom.

2021. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te sem vagy felnőttebb. Már megtanulhattad volna, hogy az a titok, amit nem mondasz el senkinek. De főleg nem írod le...

Én pl. magamtól is sejtettem, hogy a barátnőm mindent elmond a párjának, ennek megfelelően szelektáltam a mondandóm stb.

2021. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyébként rengeteg ember ilyen. Én megértem, hogy olyan nincs, hogy valaki nem pletykál valamilyen szinten, de azért ezzel el kell tudni előbb-utóbb számoljon! Ez felelősség! Mondjuk sok van a rovásán, mert nem képes találkozni velünk bő 1 éve, mindig kitalált valamit, miért nem ért rá, bár az exére fogta, hogy manipulálta, és eltiltott tőle minket úgymond, bár pontot tehetnék vele az ügy végére. Persze én ne teregessem ki boldog-boldogtalannak az Ő szennyesét, ezt érdemelné ezek után.
2021. szept. 17. 16:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Írásban annyira bizalmas dolgokat nem írtam, nem is teregettem ki! Ő volt olyan dilettáns, hogy úgymond az Anyósától ajándékba kapott bugyikat átküldte nekem privát a facebookon, hogy milyen állapotban képes megajándékozni Őt. Úgy, hogy mindezt látta a párja! Tehát nem hiszem, hogy én vagyok ebben a történetben a legnagyobb marha, bár annak érzem magam!
2021. szept. 17. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!