Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha már nem érdekelnek a...

Gáz ha már nem érdekelnek a barátnőmnek ezek a programjai, sztorijai?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 3 évvel fiatalabb tőlem.

Nagyon jól kijöttünk egy csomó ideig, mindent együtt csináltunk. Egy rendes, visszazódó normális csajszi volt. Nem bulizni jártunk, hanem beülni valahova, koncertekre, utazgatni, hasonlók.

Ő viszont belekeveredett egy másik társaságba én meg ekkortájt ismertem meg a férjemet.

Ő teljesen kifordult magából. Azóta folyamatosan iszik, úgy lerészegedik, hogy reggel azt se tudja, miért ébred xy pasi mellett, bulizik, nincs komoly melóhelye stb. Fogalma sincs mit akar az életről.

Én szeretném jobb útra terelni, megkomolyítani, beszélgettem vele erről, de mindig az van, hogy hagyjam.

Én házas vagyok, a komolyabb dolgok érdekelnek már, teljesen felforr az agyvizem, mikor ezeket kell hallgatnom. Mi albérletet fizetünk, dolgozunk, "felnőtt" dolgokat intézünk, családot tervezünk stb.

Nekem most nagyon nem fér bele, hogy vele járogassak ereszdelahajam bulikra, de mérges, amiért nem veszek ezekben részt.

25/nő


2021. szept. 18. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni vele, hanyagold. Majd lehet idővel rájön, hogy rossz úton van, de akkor már késő lesz.
2021. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem gáz. Az a gáz, hogy a barátnőd nem tartja azt tiszteletben, hogy ezek nem érdekelnek és erőlteti is.
2021. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy engem most más érdekel, nem az olyan programok, mint őt. Hiába is hív, vagy haragszik. Próbáljátok meg szüneteltetni a barátságot. Később, ha ő is más életszakaszba kerül, talán újra sikerül egymásra hangolódni. Bár erre kevés az esély.
2021. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet már nem működik, beszéljétek meg
2021. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küld el egy addiktológiára.
2021. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz!Köszöntelek a felnőttek között.
2021. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!