Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vallotta már be barátotok/isme...

Vallotta már be barátotok/ismerősötök. hogy a saját neméhez (is) vonzódik?

Figyelt kérdés
2021. szept. 19. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, egyenesen az öcsém.
2021. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az apám. Miután bejelentette a családnak szinte azonnal beadták a válópert a szüleim. Apám azóta is együtt van a párjával és ennek már 12 éve.
2021. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Katona Dius ***** válasza:
84%
Ismerős még nem, de én pár éve realizáltam magaom, hogy biszex vagyok. Mivel engem az ilyesmi mindig is hidegen hagyott, így nem volt nagy összeomlás bennem, meg nagy önutálat, semmi. Elmondtam a férjemnek, hogy figyi ez van, ő közölte, neki tök mindegy, hogy kit nézek meg az utcán, mert úgyis vele fekszem csak ágyba (ez igaz). Szóval nálunk olyan nagyott nem ütött a dolog. A szülőknek nem mondtuk el, mert homofób mind, meg amúgy se nagyon adunk a véleményükre. Tudjuk ketten és kész.
2021. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2021. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen.
2021. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem érdemes elmondani másoknak, mert szétpletykálják. Az ilyen terjesztéséből csak baj lesz.
2021. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!