Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Bővebben lent.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na az van hogy van egy legjobb barátnőm. Nagyon szeretek vele lenni, de mostanában befordultam és nem is találkozunk annyit...hogy miért? Egy másik ,,barátnőm" miatt, aki folyton folyvást elkülöníti tőlem és kiközösít engem. pl. mondja a bff-emnek hogy gyere hagyjuk itt őt meg ilyenek és csak nemrég döbbentem rá, hogy ő nem igazi barát. Ezért kapta előbb az idézőjelet. Ja és ennek az embernek van még egy pletyipajtija akivel előszeretettel beszél ki de úgy, hogy én ezt halljam. Annyira alljas. Pár napja meg látta rajtam, hogy valami nem oké és megkérdezte, mi bánt, de tudom, hogy csak azért, hogy jobban idegesítsen, és ő nyerjen. És nem, nem vagyok rá féltékeny csak nagyon de nagyon idegesít. Légyszi segítsetek, lehetőleg gyorsan. (lány vok de ez gondolom egyértelmű)
2021. szept. 19. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi itt a kérdés. A régi barátnőddel tölts sok időt, a nem igazit meg küldd el a fenébe.
2021. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem az a legegyesebb ha elmondod ezt mind a kiközösítő mind a másik barátnődnek. Ha a legjobb barátnőd tényleg melletted van akkor meg fog érteni. (A toxikus embereket pedig minél előbb el kell engedni)
2021. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem merem neki megmondani...én nem olyan vagyok aki odaáll és kimond mindent. Pls valaki segítsennn.
2021. szept. 19. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a bff-ed, akkor vele bármit meg tudnál beszélni. Nem kell nyilvánosan, mondjuk ha nem 8 éves vagy, akkor jövő hétvégén csapjatok egy pizsipartit kettesben. Csajos hétvége. Szombaton valamikor átcuccol (vagy te hozzá), aztán körömfestés, popcorn, csöpögő romantikus filmek közben rá tudsz térni, hogy a Lujzi meg a Gizi nem beszéltek rólam neked? Szerintem nem csípnek és ki akarnak hagyni a közös bandázásból. Vagy valami hasonló duma.
2021. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösziiii
2021. szept. 20. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
pár év és a nevükre sem fogsz emlékezni
2021. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!