Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan reagálnátok arra ha a...

Hogyan reagálnátok arra ha a barátnőtök nem hívna meg az esküvőjére ?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátok voltunk általános iskola óta. Szinte mindent megbeszéltünk és régebben a baráti társaságunk is egy volt. Sajnos azóta már többen elmentek , szét váltak útjaink, de ő a városban maradt szerencsére így tudtunk találkozni rendszeresen.


Covid alatt a párja anyukájatól tudtam még véletlenül hogy össze házasodnak, de betudtam a kevés létszámnak a covid korlátozások miatt. Gratuláltam is neki , mondta majd idén nyáron lesz a lagzi. Vettek egy házat , nagyon sokat segítettem nekik a felújítási munkálatokban, de szívesen is tettem.


Meg is volt a lagzi , a lánybúcsú a nyáron. Felkerültek a képek mindenhová. Minden régi ismerős , barát a világ végéről is (akiket említettem az előbb ) de én nem is tudtam róla .


Nem vesztünk össze, nem történt semmi. És itt kezdődött az, hogy nem tudom ezt kezelni. Három hete volt az esküvő.


A múlt héten össze futottam vele a városban ...gratuláltam neki, mintha meg se hallotta volna témát váltott.


Másnap közös programot akart szervezni , lemondtam.

Harmad nap egész nap hívott, nem vettem fel, majd feljött a lakásomra, hogy én miért kerülöm miért nem megyek sehova vele.


Megjegyeztem neki menjen azokkal akikkel együtt bulizott három hete az esküvőjén. Mintha kizárta volna , vagy meg sem akarta hallani és témát váltott, majd elmentem mert találkozóm volt ő meg kénytelen volt távozni.


Azóta nem keresett.


Szerintetek ?


2021. szept. 27. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jól tetted.

Az az érzésem, hogy ezt a barátnőt kicsit túlértékelted.

Ne erőltesd, ne keresd, tiltás törlés... ha neki ennyit jelent egy gyerekkori barátság....

2021. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Jól tetted. Nem biztos hogy megértette, de ez legyen az ő baja. Volt szerencsém hasonló történethez aszisztálni, (ex)párom és "legjobb" gyerekkori barátnője között ugyanez megtörtént. Ott sem értette a buta liba, miért lett ejtve.
2021. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg hülyén reagáltál. Nem kellett volna bevágni a durcit. Pedig egy magyarázatot megérdemeltél volna: de te se őt, se magadat nem tudtad a sértettséged elé helyezni. Nem puffogni kellett volna, meg belekötni, hanem egyenesen megkérdezni mi volt ez: és esetleg utána azt mondani hogy ha ennyire nem tekint barátnak hogy megbeszélte volna veled az esküvő ELŐTT mi van (mit tudom én, kis létszámú volt, nem bír a férje, akármi) akkor hanyagolni kellene a nagy barátosdit. És így méltósággal szabadultál meg volna attól az embertől aki nem méltatott rá hogy előre szóljon mi van.
2021. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hivtam meg a legjobb barátnőmet az esküvőmre. Hogy miért nem? Mert kiderült, hogy igazan csak az én oldalamról volt az legjobb barátság, az övéről amolyan jó hogy vagyok, legalább segítek neki, ha kell és ráérek, ha más nem dolog volt. Ő mondjuk rákérdezett, hogy miért nem hívom meg, én pedig elmondtam. Neked is ezt kellett volna tennéd, nem pedig bedurcizni.
2021. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Meg volt a lehetőséged, hogy megkérdezd tőle. Ehelyett nem vetted fel a telefont, személyesen is felkeresett, és akkor se mondtad el. Ez nagyon gyerekes.
2021. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, rákérdezett, de a barátnő akkor is hárított. Éppen ezért írtam hogy egyenesen neki kellet volna szegezni a kérdést, utána meg hanyagolni a csajt.
2021. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%

"Megjegyeztem neki menjen azokkal akikkel együtt bulizott három hete az esküvőjén."


Mondjuk ez egy óvodás szintű megjegyzés ám. Ehelyett a Kati, miért nem hívtál meg az esküvődre lett volna megfelelő.

2021. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért lenne gyerekes????

Elmondása szerint gyerekkori barátja, segített neki házfelújításkor is.

És tényleg annyi nincs benne, hogy meghívja?

Okés, akkor ennyi. Ettől nem gyerekes.

Csak csalódott. Én is az lennék. És szerintem ti is.

2021. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudhatod mi van a háttérben. Mint írtam én sem hivtam meg a barátnőm. Igen, ő is segített nekem. Én is segítettem neki. Csak épp más volt a kapcsolat az én szemszogembol mint az övéből.

A megjegyzés pedig igen, gyerekes.

2021. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha így viselkedik máskor is kérdező, akkor azért nem hívták meg, hogy ne rontsa el a szép napot a duzzogásával. Biztos ott se tetszett volna neki valami.
2021. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!