Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Eljöttünk haverokkal nyaralni de az egyik eddig haverom ismeretlen ismerőse nem igazán kedvelt meg a hét végére és egyszer kétszer negatívan szólt hozzám a mai nap. Holnap a hazautazás során tegyek én is egy két megjegyzést illetve utaljak a mai napra vonatkozóan vagy engedjem el a dolgot?

2021. szept. 28. 00:10
 1/4 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Én elengedném a dolgot, főleg, hogy eddig nem ismerted, neki nem jöttél be, van ilyen.
2021. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha beszólsz, bunkó leszel, ha elengeded papucs leszel. Válassz. Nincs jó opció.

Ismerni, látni kéne, milyen ember, hogy ismeretlenül így áll hozzád. Anélkül szerintem csak rossz tanácsot lehet adni.

2021. szept. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell rögtön visszaszólni, amikor ő beszól. Például beugat, hogy hogy néz ki a hajad, akkor visszaszólsz, hogy még mindig jobb, mint a te tevenyalt séród, bátyja. Azonnal vissza kell adni mindent, amit kapsz, ezt tanuld meg. A pofont is. Ha valaki megüt, azonnal, gondolkodás nélkül BUMM, kapja ő is vissza. Amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.
2021. szept. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de rosszulesett, amit mondtál neki.


A "visszaadás" nem mindig működik: előfordult, hogy egy magát rendkívül jó szándékúnak, humorosnak, "végtelenül" szolgálatkésznek mutató ismerősöm kegyetlenül letorkolt, igazságtalanul mélyen megbántva (egyházi álszemélyiség.)


Remélem, hogy adandó alkalommal meg tudom említeni neki, mennyire tapintatlan volt, de tegnap pl. nem vette fel a telefont - állítása szerint, amikor kinyomja, akkor nagyon dolgozik. Tudom róla, hogy nem kicsit indulatkezelési problémái vannak. Orvosi eset tud lenni.


Önértékelés zavara is van szerintem az általam említett illetőnek.


A Ti esetetekben is fennállhat a másik részéről valamilyen önértékelési zavar, vagy pl. adott esetben irigység.

2021. szept. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!