Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellnétek olyan emberrel...

Szégyellnétek olyan emberrel utcára menni aki nem jól öltözik?

Figyelt kérdés

Havernál annyira nem is (bár még sose volt olyan haverom aki igénytelen lett volna ilyen téren), de mondjuk barátnő/családtagnál egyértelműen cikinek érzem, ha a másik igénytelenül, vagy furán van felöltözve. Egyik közeli családtagom is sokszor régi és elnyűtt ruhákban jár amik már ki vannak fakulva és hiába szeretem elég kellemetlen mikor vele vagyok, főleg ha ismerősök is megláthatnak. Akkor volt olyan lány akivel randizgattam, hogy képes volt több éves ruhákat felvenni és egyáltalán nem divatos volt inkább amolyan ágról szakadt és volt 1-2 fura ruhája is amit én tuti nem vennék fel. Félre értés ne essék, ha valaki nem a legújabb divatot követi azzal nincs semmi baj amíg igényes, nem szakadt és tiszta ruhákban van.


Szerintetek is jogosan szégyellem magam ilyen emberek mellett? Kicsit bűntudatom van egyébként, mert alapvetően kedvelem őket és fel kéne tudnom vállalni a velük való "kapcsolatot". De hát őszintén szólva nem akarom, hogy megszóljanak, hogy ilyen emberekkel mutatkozok. Ez van.


2021. szept. 28. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem vagyok sekélyes.
2021. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Míg kislány voltam,zavart. Most kb.lesz.rom. A társasága miatt vagyok vele,nem érdekel a ruhája,amíg amúgy igényes,tehát nem mosatlan/büdös.
2021. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos, teli van a világ ilyen felületes, érték-nélküli emberekkel, akiknek mindennél fontosabb a látszat.


Nincs ezzel baj, jó helyre születtél: ezen a bolygón tökmindegy milyen hülye valaki, csak qrvajól nézzen ki.


Ha meg qrvajól néz ki, akkor már elvárják tőle, hogy legyen benne valami tartalom is, nade semmi sem tökéletes!


Ha meg szarul néz ki, akkor nem is kiváncsiak arra, hogy mennyire értékes ember.

2021. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Miért van egyből felületesnek bélyegezve az, aki nem támogatja az igénytelenséget?
2021. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért nem kell túlzásokba esni. Én se azt mondtam, hogy öltözzön márkás ruhákba valaki, csak mikor konkrétan olyan a ruhája, mint egy hajléktalannak az zavar. Ez miért lenne sekélyes?
2021. szept. 28. 11:19
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Hajléktalanokkal nem kell barátkozni, ennyi.
2021. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem koszos, szakadt, akkor az nem igénytelenség, hogy nem a legújabb divat szerint öltözik, és akit ez zavar, az igencsak felületes ember!
2021. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
fú de hülye vagy utolsó. értelmezni is tudod amit írtam vagy csak olvasod?
2021. szept. 28. 11:27
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer majd te is fel fogsz nőlni.
2021. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!